reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

Gratuluję postępów ;-)
Młoda nauczyła się "kosi-kosi" i bije "brawo", wchodzi po schodach, schodzi tylko z jednego stopnia (na początku robiła to przodem, ale, kiedy załapała, że można tyłem, to tak jej się spodobało, że teraz ze wszystkiego schodzi tyłem-z łóżka, koca, dywanu...:-D), telefonem robi "halo-halo"-przykłada do ucha; czasami powie "tata" i coś pomiędzy "dziadzia" a "dzidzia" :p "Mama" ciągle nie mówi :-( Poza tym jest coraz wredniejsza i bardziej pyskata. Ach i potrafi wstać bez podtrzymywania ;-)
 
reklama
Mam pytanie do mam stojących dzieciaków,czy Wasze maluchy też ciągle przy wszystkim skaczą (czy jak to inaczej powiedzieć spręzynują)? Mój mały nie potrafi zbytnio usiedzieć w miejscu,czy stać zbyt długo spokojnie. Cały czas skacze... lapie się za barierki od wyrka,czy meble i dosłownie podskakuje odrywając się od ziemi..,a już z łóżeczka turystycznego to sobie trampolinę urządził... Cały czas musi byc w ruchu....:tak:Czy Wasze dzieci tez tak robią?
 
Igorro skończył dziś 11 miesięcy.
Nie będę opisywała jak dotychczas co już umie, bo strasznie tego dużo, napiszę tylko że to już duży chłopiec i bardzo dużo rozumie, sam je choć jeszcze trochę niezdarnie, i umie karmić mamę:)
 
Gratuluje postępów wszystkim maluchom :)

To napisze coś o Julce

W końcu nauczyła się raczkować i pięknie zwiedza mieszkania
Staje sama przy czym się tylko da
Stawia pierwsze kroczki ( narazie trzymana przez nas )
Ma 4 ząbki, 2 kolejne już rosną
Robi pa-pa, wie gdzie jest światełko, mama i aniołki na ścianie.
Pije z kubka.
Przedrzeźnia mnie gdy kicham, robi to samo.

Jest najkochańszą istotką
 
a ja wpadłam z przechwałką a co :-)
Od tygodnia gagata stawiała 2-3-4 kroki.Od niedzieli regularnie maszeruje na własnych stopach przez całe mieszkanie i na placu zabaw. Bez podtrzymywania ...
czyli 10 miesięcy i tydzien :-)
To pisałam, dumna zalatana matka-wariatka :-)
cmok dla was
 
reklama
Do góry