reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozwój i nabywanie nowych umiejętności

reklama
ech tyle tego, ja juz nie nadarzam zapisywac, MIchas spokojnie przemieszcza sie siegajac po przedmiot, denerwuje sie przy tym okrutnie bo chce wiecej a cialko nie zawsze pozwala hehhhe, poza tym ssie paluchy u stopek, wstaje na nozkach gdy tylko cie go wezmie pod pachy.... no i kila jeszcze innych rzeczy.... mi rece opadaja boon nie posiedzi spokojnie nawet minuty :-( ledwo co mam kiedy siku zrobic bo musze przy nim byc non syop, masakra!!! ;-) moja kochana masakra hehehhe
 
Laura tez znudzila sie juz probami siadania teraz chce stac jak tylko ja sie pod pachy wezmie,stopki zajada codziennie,przewraca sie juz z latwoscia z pleckow na brzuszek i jak na brzuchu lezy to przymierza sie do raczkowania dzwigajac tylek i czolga sie ale raczkowac jeszcze nie umie
poza tym jak u Karlam na krok jej zostawic nie moge bo ryczy:angry::no::sick:
 
Mój synek za to najpierw wypróbowuje różne przekręty robić przez sen ;-) Na początku na śpiku przekręcał się z boku na bok, a teraz z plecków na brzuszek i odwrotnie. Ciekawa jestem kiedy zacznie to robić w realu :happy2: Bo boczki zaczął wprowadzać jakieś dwa dni później :tak: Ale zauważyłam też, że jak leży na brzuszku i się bawi to czasem stara się podciągnąć nogi pod siebie jak do raczkowania, ale nie zawsze mu to wychodzi. Zadziwiające jest to, że każde dziecko rozwija się w innym - swoim tempie i nie koniecznie zaczynają od tych samych umiejętności ;-):-D
 
Oli podnosila tylek do raczkowania jak jej glowa lezala na kocyku, jak zaczela podnosic glowe to tylek jest w dole :)
aktualnie cwiczy trudna sztuke trafiania noga do buzi i w luzeczku slicznie wiruje:p w nocy o 10 stopni sie odwrocila a potem o 90 :p Smieje sie ze jak ja poloze to tanczy bo opiera sie na pietach,podnosi tyleczek do gory i wywija nim na boki
 
reklama
Do góry