reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzay diete naszych maluszków:)

Hej!

Katherinne, ja też zamierzałam do 6-tego miesiąca tylko cycuś a tu życie zweryfikowało moje plany. Od dwóch dni są takie karmienia w ciągu dnia, kiedy maly nie najada się moim mlekiem. Najgorzej było wczoraj na wieczór, wyjadł z 2 piersi, usnął, po 30 min się budzi głodny a w cyckach pusto... nie wiem, co się dzieje :baffled: w ciągu ostatniego tygodnia mały zdobył mnóstwo nowych umiejętności: zaczął siadać, przyjmować pozycję do raczkowania, piszczeć, śmiać się w głos, machać jak dziki zabawkami, również na brzuchu,stale macha rękami i nogami... może moje mleko nie zaspokaja już wszystkich jego potrzeb, od kiedy zrobił się taki ruchliwy???


jak w cycusiu pusto, daję mu kleik ryżowy na bebilonie, od soboty próbuje marchewki, wczoraj wszamał pół słoiczka, choć na początku też się kwasił :) nie wiem, chyba zacznę mu dawać na noc kleiku przed cycusiem, no bo na głodniaka przecież nie uśnie... od tego jego nienasyconego apetytu cycki mnie dziś aż bolą :baffled: a mm z butelki dalej nie chce, muszę go łyżeczką karmić
 
reklama
katherine ta manna to taka zwykła manna? czy błyskawiczną np. bo ja też ten gluten zamierzam zacząć tylko nie wiem jaką tą kaszę kupić.
 
A no wlasnie i ja sie tak zapytam przy okazji bo zamówiłam i mam taka manne moze byc na początek ??? ImageUploadedByForum BabyBoom1402914141.816277.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1402914141.816277.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1402914141.816277.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 37
Pustiszi ja też mam mleczna manna z Nestlé, bo ona wygodna jest di robienia w małej ilości przy wprowadzaniu po jednej lyzeczce.
 
Malinko zapraszam na fb do grupy Karmienie piersią.
Nie ma czegoś takiego jak puste piersi. Mleko produkuje się na bieżąco. Ją mam cały czas flaki, baa cycy zmalały mi okropnie. Są mniejsze niż przed ciążą.
Spinasz się, że myślisz o swoim mleku. Być może synek ma skok. Na prawdę zapisz się do grupy wsparcia i uwierz w siebie. Twoje mleko jest najcenniejsze
SIVA i małej nic po tej mlecznej kaszce?
PUtiszi Jak syn nie ma alergi na białko to możesz
 
Marika, ja czekam z glutenem jeszcze tydzień, aż Lena skończy 5 m-cy. U nas ta alergia ba białko chyba mniejsza, bo Lena nawet nie zareagowała jak mami się ciastek nawpieprzała ;)
 
A pytałaś kogoś z tym mlekiem w kaszce? Tam jest prawdopodobnie Bebiko. Ją dostałam całkowity zakaz podawania nawet mleka HA możemy tylko nutramigen lub Bebilon Pepti
 
Marika, to fakt, mały znów ma skok, skończył 22 tydzień. Niby wiem, że nie ma czegoś takiego jak pusty cyc, no ale co mam robić, jak młody ssie jedną pierś, puszcza i płacze, daję drugą, to samo - ssie, ssie i w płacz. Przystawianie na przemian nie pomaga, bo dalej ryczy, co ja rozumiem: nic mi nie leci, daj mi jeść matka!!! Przystawiam go teraz częściej, powinno pomóc na laktację, a ciągle mam wrażenie, że jest taki jakiś nienajedzony :baffled:
 
Marika, dobrze że napisałaś, no faktycznie rozmawiałam z lekarka i nie mogę dać jej na razie mlecznej nawet w małej ilości. Muszę szybko znaleźć bezmleczna.
 
reklama
Do góry