reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

Dzięki wikasik ale u nas to jeszcze chwilę sie wstrzymam owszem co jakiś czas ponawiamy próby ale na razie to nie tylko krztuszenie ale i wymioty tzn robi rzyg.Wole by to co zjadła jednak w brzuchu zostawało.Mam nadzieje ,że niebawem jej przejdzie.
 
reklama
takie dziś zrobiłam kluseczki leniwe ( z sosem truskawkowym) dla Lali:) chciałam się pochwalić ,że zjadła wszystko !!!:szok::-D
 

Załączniki

  • SAM_1310.jpg
    SAM_1310.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 44
Ja mojej ugotowałam zupkę pomidorkową, naprawdę wyszła smaczna z makaronikiem, ziołami. Zjadła może łącznie 4 łyżeczki. Masakra, ja już nie wiem jak jej gotować. Jutro chyba zrobię te leniwe, może kluchy będzie jadła. Jedyne czym się zajada to rybka Gerbera.
 
reklama
annte - pocieszę Cię, Krzyś obraził się na zupki... Nie i koniec. Drugie dania mu wchodzą. Dzisiaj zrobiłam mu ziemniaczki a do tego marchew i brokuł gotowane na parze. Zjadł aż miło. Wczoraj był u mojej mamy - łyżkę z rosołem odpychał dwiema rączkami, za ziemniakami z mięsem aż piszczał :baffled::baffled: Jutro dla nas robię mielone więc i on skorzysta.

Pieszczoszka - leniwe zrobię mojemu Krzysiowi chyba pojutrze, skoro mówisz, że Lali tak smakuję to i ja spróbuję swojemu smykowi je dać :tak:;-)
 
Do góry