reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

reklama
Ja używam jedynie ziół np. majeranku, oregano, trochę soli i pieprzu. koperek i szczypiorek też.Maggi i vegety nie używam nawet do naszego jedzenia :-)
 
Ja wlaściwie nie zabielam zupek bo sama nie lubię. A z przypraw to ziele angielskie, liść laurowy, pieprz, koperek. Jak na razie tyle ale planuję się rozwinąć bardziej ;-)
 
Dziewczyny do naszych dań też daję przyprawy ale jak mieszam nasza ze słoiczkową to kroplę maggi daję bo ona jest taka nijaka.Jak je tylko naszą to ja raczej maggi nie używam bo dobrze ugotowana potrawa maggi już nie wymaga ale M lubi dlatego mam to w domu.Widać lubczyku mu trzeba;-)
 
Azula ale słoiczkowe dla ciebie jest nijakie- dziecku smakuje inaczej. Jak mi słoiczkowego jeść nie chce (dostaje sporadycznie) to dodaję masełko i jest ok.
 
O wlaśnie - pietruszke i koperek tez daje. U nas powtorka z rozrywki - przez chorobe maluch przyzwyczail sie do sloiczkow - i teraz znow nie wszystko mamowe mu smakuje :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Katasza je lepiej jak pomieszam z naszą i dam ciut maggi.Może ma gust kulinarny po tacie;-)
 
Do góry