reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

wikasik - dzis akurat noc ciezka, bo o 3 pobudka do 5 a potem jeszcze marudzenie do 8 i spanie do... 12 :wściekła/y:Ja nie mam sil na nauke spania, wiec przyznaje, ze sie po prostu poddalam i tyle :zawstydzona/y:
Krzeselko mu sie podoba. Jedzenie - mniej. W zasadzie zadnego postepu :-(Jedynie ten gryzak siatkowy do owocow mu podpasowal i codziennie wysysuje do 0 cwiartke jablka :-)Przy sniadaniu ciamka tez skorke od zytniego chleba razowego na zakwasie. Wszystkie inne proby psu na bude :no: Losos nie, kurczak nie, marchewka nie, ziemniaki maksymalne nie (nawet sie bawic nimi nie chce), kasza jaglana nie, pasternak nie, moj rosol nie... Przyznaje, ze trace motywacje :no: A kupa jest... raz na tydzien :szok:
 
reklama
Czy Wy jak gotujecie dzieciakom zupki to zabielacie śmietana czy nie? Ja zazwyczaj gotuję dla nas wszystkich i zanim przyprawię i zabielę to odlewam Adaśkowi i blenduje ale moze już czas aby odrobinkę dać spróbować ze śmietaną.
 
Co do kaszek i kleików mój je lubi i je juz od dawna i te z cukrem i bez, chcę żeby jadł jakies mleczne posiłki a niestety gdy podam mu samo mleko to przeleci przez niego jak woda :sorry: i akurat mojego nie tuczą jakoś bardzo :sorry: u nas musi byc zagęszczone innej opcji nie ma :tak:


Asiu ja małemu jeszcze nie dawałam takiej ze śmietaną . Zawsze też odkładam dla niego wcześniej .

Kugela a próbowałaś mu włożyć do tej siateczki jakieś warzywa ??? może tak załapie ???
 
Azula, a jakiej maggi, bo ja ostatnio przeczytałam składa słynnej maggi z winiar i niestety glutaminian sodu jest w niej obecny.

Moja Ninia lubi kaszki, na gęsto zje kilka łyżeczek a czasami wszamie całą miseczkę, zależy od dnia, lubi malinową i bananową albo 5 zbóż z lipą.

Ja jak na razie nie zabielałam zupek, może dlatego, ze rzadko je gotuję.
 
Kurka dajcie spokój kropla :crazy:.Za chwilę będą jadły hamburgery chipsy,czekolady i inne cholery :eek:
 
reklama
Do góry