reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

a niech ma nie zaszkodzi mu :-D:-):-):-)
anik a tak kuknelam na rózne przepisy i ten tłuszcz jest ...wiec narazie bede dodawac:)
ja ta mleczna kaszke manna podawalam w postaci proszku do zupek czy deserkow ale musza byc cieple:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
To my chyba jako ostatni będziemy rozszerzac dietę,bo mój maluszek oprócz mleka i czystego kleiku ryżowego (wcześniej próbowałam z kukurydzianym) to jeszcze nowych smaków nie zna. Ale chciałam dojść do ładu najpierw z mlekiem,potem z tymi wymiotami i ulewaniem,teraz wreszcie jest od kilku dni dobrze,więc od jutra startujemy z marchewką :)
 
Ostatnia edycja:
Joasia rozszerzaj :-)A Amelianka dziś jadła rybkę z jarzynkami i powiedziała cłałym swoim jestestwem ,że to jest pycha :-):tak::-D
 
suzi,pieszczoszka dajecie już zółtko ????
Natalka ja nie podaje jeszcze. Napisałaś po 7 wiec dla mnie to skonczony 7:tak:
Zresztą moj ma alergie na cos...nie wiem na co! dzis znów całe plecy wysypane:szok: a jadł zupkę: marchewka,pietruszka,ziemniak, królik... dodam ze gluten odstawiony i mamy wrócić do niego w 10 miesiacu. Chociaż moja pediatra twierdzi że to nie od glutenu, bo raczej reakcja zwiazana jest z kupką i przyrostem wagi a nie wysypką:baffled: Ja juz głupieje!
 
Natalka ja nie podaje jeszcze. Napisałaś po 7 wiec dla mnie to skonczony 7:tak:
Zresztą moj ma alergie na cos...nie wiem na co! dzis znów całe plecy wysypane:szok: a jadł zupkę: marchewka,pietruszka,ziemniak, królik... dodam ze gluten odstawiony i mamy wrócić do niego w 10 miesiacu. Chociaż moja pediatra twierdzi że to nie od glutenu, bo raczej reakcja zwiazana jest z kupką i przyrostem wagi a nie wysypką:baffled: Ja juz głupieje!
Heloł:-p ja napisałam ze w 7 :-D a Azula ze po:-)

hmmm ciekawe co go tak uczula ???moze spróbujcie metoda prób i bledów ?? dawajcie po 1 warzywie a nie zupki i zobaczycie od czego ..wiem ze to czasochłonne ale może sie wyjaśni na co to uczulenie?:confused: oby szybko sie wyjaśniło :tak:


a ja znalazłam takie coś odnosie glutenu...Uczulenie na gluten u niemowląt objawia się przede wszystkim zmianami skórnymi (pokrzywka, atopowe zapalenie skóry), rzadziej zaś reakcją ze strony układu pokarmowego ..
 
Ostatnia edycja:
Sorki, pomyliłam się ;-)
Kurcze właśnie marchewke jadł, ziemniaka tez... od królika? ale wczesniej tez go jadł :eek: zgłupieć idzie!
Z tym glutenem to ja tez jauz nie wiem, bedac nawet w szpitalu o to pytałam i tez mi powiedzieli ze nie objawia sie zmianami skórnymi :baffled: No oszaleć można!:angry:
 
anik. tak podałam sama kaszke manne mleczna i do tego dałam owoce ze słoiczka. Do tej pory Ola nie miała problemow ani z alergia ani z brzuszkiem, kupki robi tak jak dotychczas, a kaszke wcina jak szalona w kazdej postaci a z owocami na gesto to szok wiecznie jej mało
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry