reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

Ali ma wysypane plecki...w sumie nie dostal nic nowego:no: zupka z dyni+marchwi+ziemniak+pietruszka+indyk... zrobil mi dzis 4 kupy a on robi dziennie 1 max 2.
I teraz pytanie czy np jest to od glutenu/ tylko cos szybko go wysypalo:confused:
Od zupki?
Moze byc wysypka od zębów? Bo znow slini sie okrutnie/nie tak jak zwykle/pcha w "wybitny" sposób wszystko co sie zmiesci do buzi,budzi sie z placzem a teraz meczą go gazy...

NO i jestem w kropce:confused2:
 
reklama
Andav czy odciągasz pokarm?.A kartofla podaj tak ze trzy ,cztery razy pod rząd potem dodaj do niego coś jeszcze np buraczka,szpinak ,itp.Suzi ,a nie nowe mydło ,proszek ?
 
kurcze suzi nie ciekawie...
jak podalas z nowosci tylko gluten to moze z tego???


dzis moja mama kupiła LAuruni słoiczek indyk z ziemniakiem i czymś tam jeszcze..
ale chodzi o to co było na słoiczku ! ( narysowane ziemniaczki,mięsko i marcheweczka) a na słoiczku napis bez marchewki hehe :p
 
Andav czy odciągasz pokarm?.A kartofla podaj tak ze trzy ,cztery razy pod rząd potem dodaj do niego coś jeszcze np buraczka,szpinak ,itp.Suzi ,a nie nowe mydło ,proszek ?
Azula wlasnie jeszcze nie wiem czy nie od body bo kolorowe piore w plynie innym niz białe...ale gdyby to bylo od plynu to chyba byl by tez wysypany na szyi, ramionkach,nóżkach tam gdzie są wrażliwsze miejsca :confused:
No i to ze zrobil te 4 kupki mnie zastanawia...pierwsza strzelił juz o 8 a gluten dostał ok 12:30

I teraz nie wiem czy podawac jutro tez ten gluten?
 
Andav ja w tym zielona (tak mówili kiedyś)nigdy nic takiego nie miałam ,a karmię trzecie dziecko więc przepraszam ,że jestem niedoinformowana.Mimo wszystko żal mi Cię bardzo bo nawet jak mała dłużej nie pije ,a się nazbiera za dużo to pobolewa więc sobie wyobrażam co przeżywasz:tak:
 
reklama
Do góry