reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

reklama
Undomiel, jeszcze ja nie rozszerzam. Po pierwszych nieudanych próbach poddałam się. Zrobiłam przerwę.

Dziś nawet kubek z herbatą chciał mi zabrać więc może dojrzał?

Dynia z ziemniakiem jest tylko z Hippa? Bo jakaś gęsta była ostatnio.
Nie bywam w sklepach, mąż robi zakupy i przyniósł mi marchewkę, marchewkę, marchewkę z ziemniakiem i dynię. Nic poza tym.
Twierdzi,że więcej nie ma. Coś mi nie pasuje...:no:
 
Ostatnia edycja:
Dawno mnie nie było :) Widzę, że ładne macie postępy w rozszerzeniu. U nas nadal porażka. Można powiedzieć, że mamy zastąpione pół posiłku:confused: mojemu dziecku nadal gramatura słoiczkowa wystarcza na trzy dni:eek: I choćby skały sr*y więcej nie zje.
Kaszka jak najbardziej ale do mleka w butelce. Gluten wprowadzony też w ten sposób.
 
Mika, a maz byl w lidlu? :p bo w naszym jesr hipp i maly wybor

Tusia - Adas tez zjada pol sloika, ale za to kaszki lubi

W lutym mamy gastrologa. Ciekawe coz powie...
 
reklama
Do góry