reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Ja netflix też się podłączyłam do kuzyna mojego m i płacimy po 10zl za netflix. Czasami oglądam a czasami nie mam czasu dlatego szkoda by mi było płacić pełna kwotę.
 
Hejka wszystkim ale mielismy noc masakra. Tak jak byla spokojna caly czas wczoraj dala popalic. Zasnela po polnocy m z nia wqlczyl ja poleglam i zasnelam. Obudzila sie o 4 i potem o 7. Mama sie zajela Oliwerem i zrobila mu sniadanko a my spalismy do 11 z mala.

Ja mam problem z hemoroidami. Podczas porodu wylazly mi 4 i trochę się wchlonely ale przez zelazo ktore musze brac mam problem. Polecacie cos dobrego. Na razie smaruje sudocremem.

Zaraz was podczytam
Czyli Twoje idealne dziecko w końcu pokazało, że jest noworodkiem i nie dało rodzicom pospać [emoji16] oby takie ciężkie nocki zdarzały się jak najrzadziej [emoji6]
Ja nic Ci nie polecę, bo nigdy nie miałam [emoji6]

Dziewczyny, jakąś chętna zostać moderatorem na zamkniętym? Potrzebujemy dwóch osób:)
A co moderator musi robić? Ja mogę być [emoji16] mała grupa to się ze spokojem ogarnie [emoji6]

Paola daj znać co zamawiasz, może mi coś wpadnie do głowy. Ja totalnie jestem nieogarnięta nie wiem co jeszcze potrzebuje i co skąd zamówić [emoji23]
Dziś zamawiałam rzeczy wyprawkowe, nieciuszkowe te których mi brakowało [emoji16] czyli pieluszki (bambo nature), platki kosmetyczne te wieksze dziecięce, krem do pupy, mata do przewijania, waterwipesy (w domu będę używać wody i wacików, ale do szpitala czy na wyjscia nawilżane), gruszka do noska, sól fizjologiczna, kilka pieluszek tetrowych i flanelowych, woreczki na zużyte pieluszki, gaziki jałowe, nożyczki do paznokci, no i cały arsenał dla mnie, czyli wkladki laktacyjne, podklady poporodowe i majtki te siateczkowe [emoji16]
Tego mi brakowało i teraz już mam wszystko chyba z tych drobniejszych rzeczy [emoji16]
 
Ja netflix też się podłączyłam do kuzyna mojego m i płacimy po 10zl za netflix. Czasami oglądam a czasami nie mam czasu dlatego szkoda by mi było płacić pełna kwotę.

Teraz zrobiłam próbę z przyjaciółka i podlaczylam się na jej konto na tv na tel i ona na telefonie weszła i wszystkie 3 filmy leciały wiec można oglądać na różnych odbiornikach w tym samym czasie jako jedna osoba
 
Generalnie moderator pilnuje porządku, może edytować i usuwać posty (także innych użytkowników). Ot, musi być i "zarządzać" wątkiem
 
reklama
Pewnie można z telefonu, nie wiem na pewno, bo nigdy nie byłam "funkcyjną":p A pani admin prosiła tylko o dwie moderatorki jak będę wiedziała coś więcej dam znać;)

Jeśli jest zgoda, to podaję @paola425 i @Mimi759
Ja się zgadzam jak najbardziej, nie zgłoszę się dlatego że przez moje szpitalne przygody czasami nie mam do tego głowy ale dziewczyny będą super :)

Wróciłam do siebie i leżę bo już za dużo wrażeń na dziś.
 
Do góry