reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
@nikolka1203 fryzura mega i masz taką ładna buzię [emoji3059] zazdraszczam.
Lec na IP ha 3mam kciuki żeby skurcze ustały.

@Sarinak też jestem za zamkniętym. A będzie potem opcja kogoś dopisać?

@młoda1994 a Ty jesteś pewna że to York chrumpka a nie sąsiadka??!! [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

@Mimi759 witam, szczesluwego rozwiązania życzę [emoji16]

@Martyna84 dokładnie a babki to najsilniejsze stworzenia [emoji123]
Aż tak was wtedy zasypało [emoji41] zazdraszczam [emoji16]
Pewnie, że będzie można dodać. Właśnie też chcialam pisać, że nie ma co się spinać, że kogoś pominiemy, czy coś, bo ten wątek nadal będzie istniał i będzie można tu pisać, więc ewentualnie zobaczymy, czy ktoś nie chce się dopisać z dziewczyn, które się kiedyś udzielały i które znamy, a ostatnio ich nie ma bo coś, a my po prostu dostaniemy nasz nowy prywatny tylko dla zapisanych [emoji6]
 
Ale tez była zadyma ze to wątek staraniowy a nie dla kobiet w ciąży [emoji23] tylko nie wiem która gwiazda miała problem ze sobie gadamy o wszystkim
Tak też to było ale to jedna dziewczyna założyła konto na BB i miała waty do @MartaSx: że w ciąży jest a udziela się na wątku i wtedy koleżanka założyła wątek pod nazwą rozmowy o wszystkim i o niczym i żeśmy się przeniosły tam.
 
Temat założyłam jeszcze pod innym kontem na bb, tak jak dziewczyny piszą. Jedna dziewczyna miała pretensje do MisiaJasia że pisze o problemach w związku i do dziewczyn w ciąży że wciąż są na wątku staraniowym, bo jej jest przykro i nawet patrzeć na ciężarne nie może, a my tam piszemy mimo że udało się nam zajść. No i że rozmywa się temat starań.
Druga era afer to moje dzieło (wstyd jak cholera, ale trzeba przyjąć stworzony przez siebie kwas na klatę). Mniej więcej tak jak pisze @młoda1994 , byłam w szpitalu, było mi źle i każde stwierdzenie że jestem pod dobrą opieką (polna i dobra opieka haha) i że tak trzeba dla dobra dziecka traktowałam jak atak. Napisałam sporo rzeczy których dziś żałuję, po czym sfrustrowana światem który mnie nie rozumiał poprosiłam o usunięcie konta na forum. Dopiero po kilku miesiącach i urodzeniu dziecka wróciłam, a dziewczyny jakimś cudem mnie przyjęły pod swoje skrzydła.
 
reklama
Temat założyłam jeszcze pod innym kontem na bb, tak jak dziewczyny piszą. Jedna dziewczyna miała pretensje do MisiaJasia że pisze o problemach w związku i do dziewczyn w ciąży że wciąż są na wątku staraniowym, bo jej jest przykro i nawet patrzeć na ciężarne nie może, a my tam piszemy mimo że udało się nam zajść. No i że rozmywa się temat starań.
Druga era afer to moje dzieło (wstyd jak cholera, ale trzeba przyjąć stworzony przez siebie kwas na klatę). Mniej więcej tak jak pisze @młoda1994 , byłam w szpitalu, było mi źle i każde stwierdzenie że jestem pod dobrą opieką (polna i dobra opieka haha) i że tak trzeba dla dobra dziecka traktowałam jak atak. Napisałam sporo rzeczy których dziś żałuję, po czym sfrustrowana światem który mnie nie rozumiał poprosiłam o usunięcie konta na forum. Dopiero po kilku miesiącach i urodzeniu dziecka wróciłam, a dziewczyny jakimś cudem mnie przyjęły pod swoje skrzydła.
Tak ja pamiętam sytuację. Pisalysmy też na priv o tym. Ale było minęło. Zawsze byłaś i jesteś tu mile widziana. Także teraz tylko się cieszyć że masz synka zdrowego przy sobie. [emoji846]
 
Do góry