reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Ma płeć od samego początku, tylko jej nie widać na początku i dopiero potem się ujawnia. Ale płeć jest zaprogramowana już w momencie zapłodnienia [emoji6]
Tak, bo zależy to od chromosomów, jednak mnie uczyli, że każdy płód na początku albo płci nie ma (czy inaczej - nie ma różnic pomiędzy płciami) albo jest płci żeńskiej (stąd sutki u mezczyzn). Dlatego uważam, że raczej na tym etapie jest to wróżenie z fusów :)
 
reklama
Z tego co wiem, przy nadciśnieniu wykonują cięcie. Dlatego byłam wściekła, ze w ciąży mi się ciśnienie unormowało[emoji85]
Ale może lekarz chce spróbować je wcześniej zbić na SN? Faktycznie warto dopytać
Ja mialam wysokie ciśnienie w ciazy i wzięli mnie na cięcie. Ale nawet do cesarki cisnienie musza zbic żeby było w normie.
 
Jeszcze nie skończyłam a muszę to dziś zrobić bo się zepsuje. O brałam i wstawiam potem przecedze i w słoiki i mogę iść spać
 
Ja mialam wysokie ciśnienie w ciazy i wzięli mnie na cięcie. Ale nawet do cesarki cisnienie musza zbic żeby było w normie.
Dokladnie, wiadomo.
Ja mam teraz nadciśnienie, ale znając moje szczęście, to w ciąży będę miała ciśnienie perfekcyjne i będę musiała z innych powodów załatwiać sobie cc[emoji85]
 
Skończyłam

Paola nie chce mi się ale szkoda żeby się zmarnowało.


Ide teraz was poczytać bo nie maialam czasu dziś za bardzo
 
Ja tam w tą płeć i zagnieżdżane nie wierzę. W pierwszej ciąży syn w drugiej córka oba zagniezdzenia identyczne. Mi się nic nie sprawdza ani planowanie z kalendarza a to wam już pisałam że dwa dni przed owu i syn, dzień po owu i córka a powinno być odwrotnie. Kalendarz chiński u mnie też się nie sprawdził [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] taki psikus.

Co do mdłości fajnie jak ich nie ma. W pierwszej ciąży nie miałam w cale a teraz mnie mdlilo cały 1 wszy trymestr ale nie wymiotowalam.

Ja piszę na styczniowkach ale jakoś mi tam trudno się w pasować, bardzo trudno mi tam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja tam w tą płeć i zagnieżdżane nie wierzę. W pierwszej ciąży syn w drugiej córka oba zagniezdzenia identyczne. Mi się nic nie sprawdza ani planowanie z kalendarza a to wam już pisałam że dwa dni przed owu i syn, dzień po owu i córka a powinno być odwrotnie. Kalendarz chiński u mnie też się nie sprawdził [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] taki psikus.

Co do mdłości fajnie jak ich nie ma. W pierwszej ciąży nie miałam w cale a teraz mnie mdlilo cały 1 wszy trymestr ale nie wymiotowalam.

Ja piszę na styczniowkach ale jakoś mi tam trudno się w pasować, bardzo trudno mi tam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Powiem szczerze, że za "moich czasow" takiego wróżenia z miejsca zagnieżdżenia nie było. Pierwszy raz teraz o tym przeczytałam. Za to przy drugiej córce korcilo mnie kupić testy płci, bo ponoć się w dużej mierze sprawdzają, a jak nie, to zwracali pieniądze[emoji23] na szczęście odpowiednio wcześnie zrozumiałam, że to głupota[emoji23]

Co do mdłości, to miałam identycznie. W pierwszej ciąży nic, w drugiej dość mocne mdłości, ale bez wymiotów. Choć momentami juz wolałabym te wymioty, byleby przestało mdlić
 
reklama
A ja znów pije piwo [emoji85] tym razem urlopowe [emoji3059] m w pracy więc mam w planach zrobić sobie krótkie spa. Banki chińskie maseczka na włosy i twarz. No i... spać [emoji23]
 
Do góry