reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Hej piękna ja też czekam tak jak ty
Po wprowadzeniu danych w kalendarzyk i owu to @ teoretycznie powinna przyjść w piątek u mnie.
Brzuch też mnie od rana boli jak okres ale u mnie tydzień przed okresem zaczynają się jakieś tam dolegliwości bolowe więc raczej on przyjdzie :(

Jutro rano idę na betę myślę że nic nie wyjdzie bo brzuch boli i strasznie mnie wydeło:(
Ale mimo wszystko po waszych postach chce mieć prwnosc.
U ciebie będzie dobrze komuś napewno się uda zbyt wiele nad jest na jeden termin :)
I myślę że to i ty i młoda zaswiecicie tutaj ładnymi wynikami
Hej hej hej. U mnie to raczej by był cud gdyby się okazało że ten cykl jest mój. Ale dziękuję że we mnie wierzysz
 
reklama
Siemka u nas zimno ciemno i pada. Ja dziękuję za takie wakacje. Już nie mówię o upalach ale nich będzie chociaż te 26 stopni. Kurtka szalik. Nosz docholery a potem się dziwić że wszyscy chorzy.

Jadę dziś do pracy na 11.30 do 17.00 nie chce mi się.

Trzymam za was wszystkie kciuki
Czekam na wyniki bety Mayred91.

Młoda ciepła kąpiel wygrzej się. Termoforek i pod kołdrę plus herbata z cytryna.
Tak zrobiłam. I dopiero wstałam.
 
Cześć wszystkim. Właśnie wstałam. Dzisiaj o wiele wiele lepiej nawet nie ma oznak że wczoraj się źle czułam. Nie wiem co to było wczoraj ale mam nadzieję że już będzie ok.

Muszę się ogarnąć zrobić obiad ogarnąć mieszkanie i na 15:00 na paznokcie się trochę odstresowac.

Miłego dnia życzę.
 
No i się wyjaśniło :(
Screenshot_2019-07-10-09-57-19-239_com.android.chrome.jpeg
 
reklama
Dziwne że testy wyszły z kreseczka a beta taka. A może jeszcze wzrośnie? Jak to działa? Czy już na pewno nic z tego ?
 
Do góry