reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
No chcilabym wyluzowac może się uda. A warto Waszym zdaniem coś poczytać?
Oohh, ja się też okropnie bałam tych pierwszych prenatalnych. Ale podpowiem, żebyś starała się wyzulować, bo jak będziesz spięta, to maluszek instynktownie wtula się w ściany macicy i trudniej jest go dokładnie obejrzeć. Trzymam kciuki za badanie i daj koniecznie znać po, czy wszystko w porządku [emoji6]
 
No chcilabym wyluzowac może się uda. A warto Waszym zdaniem coś poczytać?
Na temat badania w necie? Lepiej nie, bo się nakręcisz niepotrzebnie. Wyczytasz mnóstwo historii, gdzie badanie wykazało nieprawidłowości i każdej z tej wad będziesz się panicznie bała przed wejściem do gabinetu. Lekarz w trakcie takiego badania opowiada wszystko, co aktualnie mierzy i sprawdza i mówi, czy jest w porządku, czy nie. Jeżeli coś będzie nie tak, to na pewno lekarz da taką informację razem z zaleceniami co należy dalej zrobić. Nie ma co się wprzód nakręcać i niepotrzebnie stresować. Ja się np naczytałam jak głupia w necie i aż mi słabo z nerwów było, jak wchodziłam do gabinetu, a niepotrzebnie, bo wszystko jest w porządku [emoji846]
 
Hej dziewczyny , jakieś fatum poprostu nademna . Mąż miał zmienić dział a kierownik nie dał zgody i nici z pracy ze co tydzień w domu będzie . Teraz siedzi i myśli zeby się zwolnić i pójść tu do pracy. Niewiem sama co robić bo jeśli miało być być in vitro to chyba lepiej mieć pieniążki na to , mówię mu ze może porobi jeszcze jakieś 2-3 miesiące za granica to zawsze sporo tysięcy odłożone które będą nam potrzebne.. a on na to : na in vitro mamy kasę to nie widzę potrzeby zeby jechać..

W piątek mamy wizytę u lekarza który powie nam co dalej robimy .

Jutro idę po skierowanie do poradni genetycznej zeby wysłali nas na kariotypy. Załamka . Okresu nadal niema i jutro rano robię test .
 
Hej kochana nie ma co się bać ja po dawce clo 2*1 też miałam raz jeden raz dwa pęcherzyki różnie to bylo. A jakiej wielkości masz dziś pęcherzyk??
Ja ostatnio w 14dc miałam pęcherzyk malutki 11mm a w 18dc szłam sprawdzić co się dzieje i miał już 21mm i dostałam zastrzyk.
Czasem tak bywa że wszystko wolniej dojrzewa lekarz mi tak tłumaczył że to jest całkowicie normalne :)
Nie ma czym się stresować trzymam kciuki
Widzę że mamy podobne dni bo ja dziś 11dc :)

Dzisiaj jest 12mm, bardzo możliwe, że mi się wszystko rozciagnelo w czasie bo ostatnie dwie miesiączki miałam dłuższe po 10 dni. No zobaczymy co powiedzą w piątek, mam nadzieję, że będzie dobrze :)
 
Czy któraś z Was jest temacie prolakryny? Pewnie wiecie więcej ode mnie...


Wyniki przeszło 18 w 13dc/30. Co mogę z tego wywnioskować ?
 
Czy któraś z Was jest temacie prolakryny? Pewnie wiecie więcej ode mnie...


Wyniki przeszło 18 w 13dc/30. Co mogę z tego wywnioskować ?
Moim zdaniem to dobry wynik. Jeżeli dobrze pamiętam, to wynik poniżej 40 jest prawidłowy.


Edit: zwróciłam teraz uwagę, że mówisz o 13dc, czyli wnioskuję, że przed owu, więc w normie jest poniżej 25. Poniżej 40 będzie między owu a @.
 
reklama
Moim zdaniem to dobry wynik. Jeżeli dobrze pamiętam, to wynik poniżej 40 jest prawidłowy.


Edit: zwróciłam teraz uwagę, że mówisz o 13dc, czyli wnioskuję, że przed owu, więc w normie jest poniżej 25. Poniżej 40 będzie między owu a @.
Oh jak dobrze że chociaż to... dziękuję dziewczyny nie wiem co bym bez Was zrobiła...

Jeszce tylko ta toksoplazmoza [emoji26][emoji26][emoji26]
 
Do góry