reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Ja też ale niestety tutaj w DE mam tylko Rossmann do którego trzeba jechać kilka przystanków autobusem miejskim i jeszcze około 2km na nogach. I mam w rynku DM ale też trzeba jechać kilka przystanków i około 1km na nogach jeszcze.
Ja mam pod blokiem biedrze, Kaufland, carefura, netto i Lidla rosmana i naturę [emoji23] i KFC ale tam od 8 lat nie byłam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja mam pod blokiem biedrze, Kaufland, carefura, netto i Lidla rosmana i naturę [emoji23] i KFC ale tam od 8 lat nie byłam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23][emoji23] to fajnie że tak wszystko pod nosem.
Chyba zawsze tak jest jak jest coś pod nosem to się nie chodzi od kilku lat ale jak by było dalej to pewnie nie raz byś coś z tego odwiedziła.
Przynajmniej kasy nie wydajesz[emoji23]
 
[emoji23][emoji23][emoji23] to fajnie że tak wszystko pod nosem.
Chyba zawsze tak jest jak jest coś pod nosem to się nie chodzi od kilku lat ale jak by było dalej to pewnie nie raz byś coś z tego odwiedziła.
Przynajmniej kasy nie wydajesz[emoji23]
Bo mam dwie galerie właśnie pod blokiem tam mam pepcko i kika więc to tak nie dokona że nie laze. M mnie wyzywa bo ciągle coś kupuje [emoji23]
 
Bo mam dwie galerie właśnie pod blokiem tam mam pepcko i kika więc to tak nie dokona że nie laze. M mnie wyzywa bo ciągle coś kupuje [emoji23]
[emoji23] ja też tak mam. Nie mam dzieci ale jak coś fajnego zobaczę i w super cenie to kupię i później wysyłam paczkę do Pl dla dzięciakow mojego rodzeństwa starszego. Albo dla najmłodszego brata. To mój m też mi mówi no jak będziemy mieć swoje dzieci to zbankrutujemy jak ja będę tak wszystko kupować co ma super cena i jest śliczne bo według mnie wszystko wszystkim sie przyda na 100%. Ale ładny uśmiech i oczko do mojego m i już mu przechodzi[emoji23]
 
Tak zawsze. Tydzień przed bolał brzuch jajniki byłam napuchnieta i bolały piersi teraz tylko jajniki czasem zakuły [emoji174]
To dobry znak. Może się nie rozkręci. Obserwuj i zobaczysz co będzie się działo przez połowy niedzieli. Życzę Ci aby jednak się okazało że to ciaza. Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)

Lilka tdzymam kciuki żeby się @ nie rozwinęła a fasolka.

Beti oczywiście że pamiętamy super że wpadasz [emoji179] oj ja to wgl im bardziej chce tym wszędzie [emoji1768] widzę, w dodatku i przykro mi i mnie ciągnie i do brzuszków i dzieciaczkow.

Ja dziś padam upał straszny, mam już dość takiej pogody. Właśnie wróciłam z synkiem z urodzin u kolegi. Dziś 15 dc, kurde coś znowu jajnika dziś czułam, dwa dni temu też jajnik czułam lewy i lewy sutek tak dziwnie ( dziewczyny wiecie ile musiałam się skupić że lewy bo mnie się lewy z prawym myli [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]). Zaczynam się zastac czy utrzymujący sie pozytyw owu to nie będzie zwiastun torbiel bo niestety mam takie tendencje.
 
Do góry