reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
To trzeba jakoś w programach komputerowych wyliczać. Bierze się pod uwagę wiele czynników, więc sam luźny wynik krwi nic nie powie. Nie stresuj się, na pewno jest wszystko w porządku [emoji6]
A to nawet nie wiedziałam.


Szperam w necie i nic nie mogę znaleźć o tym papa. Ja zwariuje do wtorku
 
Cześć dziewczyny [emoji6]

U mnie dziś 12 dc, zaczynam testowanie [emoji16] znowu jazda zaczyna się od nowa [emoji23]
Dziś mam znowu dobry dzień (jak to na wolnym) bo i byłam na zakupach i ogarnęłam w ogrodzie, nawet obiad już gotuję żeby był jak mąż wróci.

@MartaSx jak tam wyniki? [emoji6]
@RoseGold udało się odebrać w końcu to auto? [emoji23]

Która z nas teraz testuje na dniach? Dawno dwóch kreseczek tu nie bylo [emoji6]
Ja chyba "na dniach" bo @ spoznia się 3 dzień.. Ale pierwszy raz mi się nie spieszy [emoji23] dziś 30dc śluzu sporo i taka biała galaretka, temp nie mierzę, czasami wezmę nospe jak zaboli ale jak leżę to przestaje także wygląda to bardzo dobrze [emoji6] jestem jakaś spokojna w tym cyklu, nie panikuje, nie obwiniam się o to że się nie udaje, może pomógł mi powrót na forum albo to że chcemy zacząć się leczyć jeśli się nie uda.
 
Ja chyba "na dniach" bo @ spoznia się 3 dzień.. Ale pierwszy raz mi się nie spieszy [emoji23] dziś 30dc śluzu sporo i taka biała galaretka, temp nie mierzę, czasami wezmę nospe jak zaboli ale jak leżę to przestaje także wygląda to bardzo dobrze [emoji6] jestem jakaś spokojna w tym cyklu, nie panikuje, nie obwiniam się o to że się nie udaje, może pomógł mi powrót na forum albo to że chcemy zacząć się leczyć jeśli się nie uda.
Podziwiam Cię, ja bym nie wytrzymała tyle i na pewno bym zrobiła test już dawno [emoji16] za 2 tyg przyjdę do Ciebie na lekcję cierpliwości [emoji16]
Trzymam kciuki, żeby się udało [emoji110]
 
reklama
@Ritka89 na pewno wszystko będzie dobrze. Nie Ty pierwsza nie ostatnia masz w ciąży infekcje i myśle, ze tutaj Twoje nerwy bardziej szkodzą[emoji846]

@Lilka2304 to w takim razie trzymamy kciuki za pozytywny test :D

@MartaSx nie denerwuj się na zapas. Wiem, ze łatwi mówić, ale postaraj się poczekać do wizyty, tym bardziej, ze dziewczyny piszą, ze samych cyferek się nie interpretuje.
 
Do góry