reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Duży wpływ mają te upały również na nasze samopoczucie. Po cichu liczę, że mi się rzeczywiście owu przesunela i ten dzień robi ogromna różnicę. Ale zobaczymy co będzie.
No samopoczucie ok, ale ciągle nie mogę pojąć czemu cycki mi urosły [emoji23][emoji23][emoji23]
Tobie się uda [emoji6] pewnie było między nami 50/50 i skoro moje 50 już zaklepane na nie to Twoje będzie na tak [emoji16]
O kurczę, szkoda :/ ale ważne ze z następnym cyklem wracacie do działania i trzymam kciuki, żebyś długo nie była staraczką[emoji3]
Dzięki [emoji4] a ja trzymam nadal kciuki żeby do Ciebie @ nie przyszła [emoji110]
 
reklama
Mąż mi właśnie napisał, ze rozpala grilla i mam szybko przyjeżdżać. A ja nie mogę wydostać się ze Szczecina, bo takie są korki i zaraz chyba zeżre kierownice[emoji23] jeszcze mi przed nosem szlaban przed torami kolejowymi zamknęli[emoji33]
 
@fiddlee a jak tam u Ciebie? Kiedy robisz kolejny test?
Jutro zrobię kolejny test, zobaczymy. Dzisiaj od rana miałam kłucie w brzuchu i wrażenie że zaraz @ będzie. Ale póki co cisza, śluzu dalej dużo. Gdzieś czytałam, że bhcg wykrywalna w moczu zaczyna być do 48h od zagniezdzenia. W zeszłym cyklu w którym się udało dokładnie tak było.. Dlatego po cichutku liczę, że te bóle zwiastowaly zagniezdzenie.
 
No samopoczucie ok, ale ciągle nie mogę pojąć czemu cycki mi urosły [emoji23][emoji23][emoji23]
Tobie się uda [emoji6] pewnie było między nami 50/50 i skoro moje 50 już zaklepane na nie to Twoje będzie na tak [emoji16]
Dzięki [emoji4] a ja trzymam nadal kciuki żeby do Ciebie @ nie przyszła [emoji110]
Mam nadzieję, że masz rację:)
 
W następną środę mam wizytę kontrolną, to zobaczymy, jaki wtedy będzie pomiar. Wiem, że 3,2 do nadal długa szyjka, ale nie wiem, czy to że się skróciła o 0,8 może oznaczać, że będzie się skracała dalej. Lub ewentualnie od którego tygodnia może się już skracać. Dobrze, że prowadzę oszczędny tryb życia i bardzo dużo odpoczywam, to na spokojnie przeczekam do tej następnej wizyty [emoji846]
Myśle, ze gdyby coś się działo, to lekarz by Cię poinformował. Szyjkę masz naprawdę długa, wiec spokojnie :)
 
Tsh mam robione dość często przez lekarkę, myśle ze średnio co pół roku i tutaj wszystko ok. Prolaktyny i progesteronu nie mam, nigdy nie robiłam. Cały czas zakładałam, ze skoro w dwie ciąże zaszłam, to i w trzecia zajdę, ale już wiem, ze to błędne myślenie.
Kiedy powinno się wykonać te badania? W jakim dniu cyklu?

My z mężem już nie tacy młodziutcy, bo ja w lipcu skończę 28 lat, mąż ma 32 lata. Oczywiście, ze dalej jesteśmy w sile wieku, ale czuje, ze czas tutaj nie przemawia na nasza korzyść :/



Zobaczymy, na nic się nie nastawiam, tylko czekam na rozwiniecie akcji. W końcu w poprzednich ciążach robiłam test dopiero po ponad tygodniu spóźnienia, nie wiem, czy wtedy w dniu @ by coś pokazały.
A u Ciebie jak tam się sytuacja rozwija?



My tez bardzo chcieliśmy pierwsze dziecko wcześnie. I udało mi się zajść w ciąże chwile po 20 urodzinach. Było to szalone, ale nie żałuje. A teraz to już czuje się jak stary wyjadacz, zostało mi już tylko 25 lat kredytu hipotecznego[emoji23]
Trzymam kciuki za Ciebie, żeby to był Twój cykl!



Mi samochód obecnie pokazuje 24,5st i bardzo pochmurnie jest.
Prolaktyna i progesteron najlepiej ok. 21 dc, ja robiłam prolaktyne raz i wyszła mi coś koło 25 ale nie przygotowałam się na to badanie więc nie biorę go pod uwagę.
W tym cyklu będę robić (w piątek razem z Bhcg [emoji16])
 
A ja leżę cały dzień od powrotu z pracy i myślę i szukam czy może jednak mogę zrobić betę wcześniej.. A tu dopiero 19 dc, żadnych objawów implantacji tak jak w przypadku tego cyklu w którym poroniłam.. Szyjka nisko i zamknięta, śluzu zawsze mam dużo i mokro w tym cyklu sucho, baaardzo mało białego śluzu.
Zwariuje przez tyle dni [emoji849]

Czy przy cyklach 27/28 dniowych owulacja mogłaby wypaść 11 dc? Analizuje swój kalendarzyk i mam przeczucie że to był dzień owu
 
reklama
Do góry