reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj testowałam ale termin @mam na jutro więc ta biel jakoś mało mnie zdziwiła. [emoji14] jakoś tak powiem Wam spokojna jestem :)
Też jestem nadal przekonana, że się udało i spokojna o wynik tak jak Ty [emoji6] tylko kurcze, czemu te testy nam tak wychodzą... A raczej nie wychodzą [emoji849]
no nic, najważniejsze, że @ póki co nie ma [emoji16]
 
Właśnie w tvn24 mówią o tym, ze przez ileś lat męskie nasienie pogorszyło się o 50%[emoji14]
Ja brałam pod uwagę przesunięcie owulacji w tym cyklu, przez ten przedłużający się przezroczysty śluz, a to niestety u mnie raczej wyklucza ciąże, bo wtedy tylko raz działaliśmy :/
 
Zobaczymy, oby się udało, bo jak mnie zaleje okres w tygodniu to będzie bardzo słabo[emoji23] bo jeździć codziennie pociągiem i mieć mega obfity okres - nie polecam[emoji23]
Życzę zeby nie przyszła @... aż się wzdrygnęlam bo pamiętam jak dojezdzalam na studia pociągiem i dni kiedy mialam @ były koszmarem. Upały w pociągu. Ludzi ścisk. A ja modlilam sie jak wstanę z siedzenia żeby było wszystko OK ...:baffled:
 
Dzień dobry :) witam sie jeszcze z kawą w łóżku..i kolejny mega słoneczny dzień przed nami. Jakie plany dziewczynki?
Planowo do @ mam w czwartek a dziś wstalam z takim bólem głowy ze ojej. Zazwyczaj bóle głowy łapią mnie tak dzień przed @..juz się boję że się nie udało..
 
Życzę zeby nie przyszła @... aż się wzdrygnęlam bo pamiętam jak dojezdzalam na studia pociągiem i dni kiedy mialam @ były koszmarem. Upały w pociągu. Ludzi ścisk. A ja modlilam sie jak wstanę z siedzenia żeby było wszystko OK ...:baffled:

Dokładnie[emoji26] cieszę się tylko tyle, ze w tym semestrze znaczna większość zajęć trwa u nas 45 minut, bo kiedy musieliśmy siedzieć po 90 min w jednym miejscu to bywało u mnie słabo[emoji53]
Dlatego cieszyłam się, ze @ mam dostać w sobotę, żeby w poniedziałek już było lepiej, ale mój okres oczywiście zawsze na przekór[emoji85]
 
Dzień dobry :) witam sie jeszcze z kawą w łóżku..i kolejny mega słoneczny dzień przed nami. Jakie plany dziewczynki?
Planowo do @ mam w czwartek a dziś wstalam z takim bólem głowy ze ojej. Zazwyczaj bóle głowy łapią mnie tak dzień przed @..juz się boję że się nie udało..

Przez upały tez może być ból głowy, wiec spokojnie, jeszcze o niczym nie musi to świadczyć[emoji3]
 
Hej dziewczyny ja wczoraj zaliczyłam swoją pierwszą imprezę na trzeźwo i tak długo wytrzymałam bo do 3 w nocy także super i całkiem dobrze się bawiłam,a brak kaca jest bezcenny.

Cały dzien mnie wczoraj w jajniku pikalo i pikalo dziś na razie cisza ale bez żadnych plamien trochę się denerwuje ale same mowilyscie że to wszytko w normie
 
reklama
Do góry