reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Cześć dziewczyny, zaczynają przychodzić moje paczki [emoji16] już dostałam dwie, kolejne ładują się do paczkomatu, ale jeszcze trochę poczekam, bo dopiero wrzucili dwie [emoji23] czyli u mnie będzie dobry dzień [emoji3059]
Ogólnie trochę się zakręciłam i niektóre rzeczy zamówiłam podwójnie [emoji2356]
Miłego dnia wszystkim [emoji4]
 
reklama
Cześć Wam, ja dziś mam dzień w którym najlepiej bez kija nie podchodź, już mi się zaczoł Pms. Więc byle do soboty. A ogólnie to czasu będzie zabiegany dzien.

@paola425 super, pochwal się później rzeczami...
Ja wam życzę miłego dnia
 
Hej ja polecam badanie histeroskopie bo wtedy sprawdzają drożność i całe wnętrze narządów rodnych i odrazu mogą usunąć powstałe zmiany jeśli są i udrożnić jajowody jeśli zajdzie potrzeba.[emoji846]
Słyszałam same dobre opinie o badaniu. Też się strasznie boję ale jeśli teraz się nie uda zrobie to. Słyszałam same dobre opinie na temat tego badania. Podobno bardzo dużo kobiet zachodzi w ciążę w przeciągu 3 cykli od badania. Poczytaj sobie. Ja ma dodatek mam ciocie która starała się o dzidzie 10 lat i po droznosci udało się od razu No ja też raczej zdecyduje się na sono. Jakoś tak jak o tym pomyśle nie jest tak źle A jak już pomyślę o zwykłym hsg to mnie paralizuje
 
Cześć dziewczyny, zaczynają przychodzić moje paczki [emoji16] już dostałam dwie, kolejne ładują się do paczkomatu, ale jeszcze trochę poczekam, bo dopiero wrzucili dwie [emoji23] czyli u mnie będzie dobry dzień [emoji3059]
Ogólnie trochę się zakręciłam i niektóre rzeczy zamówiłam podwójnie [emoji2356]
Miłego dnia wszystkim [emoji4]
Właśnie tego się obawiam najbardziej. Że zacznę kupować i tak się wkręcę że będzie kupione jedno i to samo a czegoś w ogóle nie będzie.
Dziewczyny wczoraj kupiłam pierwsze ciuszki dla małego. Mój mąż po kolacji zaczął je tak skrupulatnie przeglądać, że aż mnie rozczulił. Cały wieczór miałam ten obraz przed oczami.
 
Ja kupiłam podwójnie ciuszki z allegro, ale dogadałaś się ze sprzedawcą i wysłał połowę w rozmiarze większym;) idzie się zakręcić, a jak przychodzą paczki to już w ogóle, jednego dnia dostałam materac, łóżeczko i wózek, nie miałam jak się ogarnąć w mieszkaniu:D
 
Hejka ide do lekarza rodzinnego nie moge dziewczyny cala noc przeryczalam siedzac dupa w gorącej wodzie [emoji24]
Ojc biedna, najgorsze jest to jak nie ma szybkiego ratunku i człowiek musi się męczyć, życzę Ci aby szybko się wklesnol czy zasuszyło bo ja nawet nie wiem jak to się goi... Bardzo, ale to bardzo Ci współczuję...
 
reklama
Mnie lekarz mówił że to twardnienie też jest zależne od pęcherza. Ja akurat z tym nie mam problemów, ale może spróbuj sobie to przyuważyć.
Niestety u nas twardnienie to Skurcze i jest związane z tym że moja córa pcha się na świat dużo za wcześnie, poza tym u nas od początku bardzo dużo problemów. Najpierw z zajściem później z utrzymaniem ciazy
 
Do góry