reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

Robaczku nie jesteś sama:) Ja też będę tu zaglądać:) Mam duzo czasu w pracy na czytanie ajutro od 14:00 (czyli po pracy) zaczynam 2 tygodniowy urlop:) Jakoś się rozdwoje i będe uczestniczyć w dwóch wątkach:) Zreszta inne wątki tez troche podczytuje:)
 
reklama
hej laski :-)
widzę,że jednak powstał drugi wątek.
zajrze do was później , bo teraz tak mnie głowa boli (nie piłam rano kawy i teraz mam za kare) i jest mi strasznie nie dobrze... blee
a jeszcze chcę mężowi zrobic ciasto marchewkowe:-) bardzo dobre jadłam w pracy:-) jak będziecie chciały przepis to służę ;-)
 
hej laski :-)
widzę,że jednak powstał drugi wątek.
zajrze do was później , bo teraz tak mnie głowa boli (nie piłam rano kawy i teraz mam za kare) i jest mi strasznie nie dobrze... blee
a jeszcze chcę mężowi zrobic ciasto marchewkowe:-) bardzo dobre jadłam w pracy:-) jak będziecie chciały przepis to służę ;-)
Ja poproszę o przepis, nie mam już pomysłu co piec. Ostatnio na urodziny rodziłam ciasto Marcinek, pyszne :-p, Krówkę również polecam.
Oj bidulka kochana, kawkę wypij teraz:tak:
 
hej laski :-)
widzę,że jednak powstał drugi wątek.
zajrze do was później , bo teraz tak mnie głowa boli (nie piłam rano kawy i teraz mam za kare) i jest mi strasznie nie dobrze... blee
a jeszcze chcę mężowi zrobic ciasto marchewkowe:-) bardzo dobre jadłam w pracy:-) jak będziecie chciały przepis to służę ;-)
Hej dziewczyny:-)
Czytalam co zaszlo na tamtym watku , wcale sie nie dziwie ze ktoras to urazilo ale co tam.... przyjmiecie mnie:sorry2:
Ja tez poprosze o przepis na te ciasto marchewkowe kiedys jadlam pycha:-)
 
Ciasto marchewkowe:-)
Składniki na dużą blaszkę :
2 szklanki mąki, 2 szklanki utartej marchewki (na drobnych oczkach, ale nie na miazge) , 4 jajka, 1 szklanka oleju , 2 szklanki cukru (lub trochę mniej , wg uznania) , 2 łyzeczki proszku do pieczenia i 2 łyżeczki sody, 2 łyżeczki cynamonu, szczypta soli.

Najpierw utrzeć jajka z cukrem , dodawać po trochu mąkę i olej, potem marchewkę i dodatki. Można dodać bakalie (orzechy, rodzynki) , ale bez też jest smaczne. Piec w temp. ok. 160-180 stopni ok. 50min (to zależy od piekarnika) . Ciasto jest leciutkie i pulchne, troszkę przypomina piernik , można dać polewę czekoladową lub lukier .
Podobno robi się szybko :-D |Smacznego!


ps. Robale kawe juz piłam, nie pomogła idę się położyć
 
reklama
Do góry