reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku

Gdzie te dziewczyny co wcześniej tu były?
Nikogo nie ma , sama jestem teraz!:zawstydzona/y:
Pisze sama do siebie
Czy ktoś mi odpisze- Nie wiem:no:
Co jakiś czas popatrzę -
Może na kogoś trafię :-D
 
reklama
Teraz to i ja sama będę pisać do siebie:-D:-D:-D, strasznie się najadłam :zawstydzona/y:, a spać mi się zachciało. Ale muszę sobie odmówić, bo w nocy spać nie będę mogła:-(.
Pochwalę się Wam, wczoraj mieliśmy wieczór dla siebie taki, zapiekaneczki, gofry z bitą śmietaną, soczek pomarańczowy w kieliszkach od wina :-D:-D, świece, no i jak zawsze kadzidełko. Ach romantycznie lubię takie wieczory. Teściowa moja ma takie wyczucie, my tu się delektujemy wieczorem a on akurat zaczęła wydzwaniać hehe, ta to wie kiedy, :-D
 
Wydrukowalo sie:-DAle sie ciesze bo kurde juz mnie cos trafialo:wściekła/y:, pierwszy raz w tym programie drukowałam i akurat mi drukarka swirowala malpa jedna :wściekła/y:, ale szczesliwe zakonczenie:tak:Wyszlo 7 pieknych mapek
 
Teraz to i ja sama będę pisać do siebie:-D:-D:-D, strasznie się najadłam :zawstydzona/y:, a spać mi się zachciało. Ale muszę sobie odmówić, bo w nocy spać nie będę mogła:-(.
Pochwalę się Wam, wczoraj mieliśmy wieczór dla siebie taki, zapiekaneczki, gofry z bitą śmietaną, soczek pomarańczowy w kieliszkach od wina :-D:-D, świece, no i jak zawsze kadzidełko. Ach romantycznie lubię takie wieczory. Teściowa moja ma takie wyczucie, my tu się delektujemy wieczorem a on akurat zaczęła wydzwaniać hehe, ta to wie kiedy, :-D
No to super pewnie bylo
 
reklama
Do góry