reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

reklama
Witajcie!!!!!!
ja też już rozdwojona 23.06 o godz.10.20 urodziłam prześlicznego synusia Kubusia ważyl 3.600 , mierzył 59 cm. Jestem przeszczęśliwa ,że to wszystko już za mną i że mam mojego skarbusia . :) :) :)
 
gratulacje dla kolejnej mamusi :D
do tego gratulacje zbiorcze :D :D :D
maz oczywiscie regularnie zaglada i apdejtuje nasza stronke czerwcowa ;D
jeszcze raz gratulacje dla tych co maja to za soba!!!!
i cierpliwosci dla tych co czekaj!!!!
 
GRATUULUJEMY!!!!!!!!!!!!
Emiete- ;) chyba Twój Kubus zostanie moim zieciem - bo znalazłam juz kogos kto pobil wage i dl mojej Klaudi - ona 3500i 58 dł:)
 
o kurcze, Rusalko, rzeczywiscie wysokie wasze dzieciaki, bo Olaf na ostatniej kontroli, jak mial miesiac to mierzyl 56cm hehe
 
Emiete gratulacje
Rusałka moja Marysia 3600 i 58 cm - więc ;D ;D ;D ale ona jest narzeczoną Olafka więc Kubusia bierz spokojnie
 
Nie to ze ja juz rozdwojona lipcowka ale ale mialam byc czerwcowka:)
wiec szczegoliki:
coreczka Jazzybelle Alexandra Zofia urodzona 4.07.06 o godz.03.56 z waga 4250 g.
tzn wyrwana z mojego lona za pomoca vacuming-mowie wam przezylam koszmar z moim porodem,ale opisze to pozniej jako horror szpitalny;)w dziale porody jak wroce do domciu.bo wciaz w szpitalu z Jazz bo mala ma infekce i zlamany obojczyk ni lezy na obserwacji czyli nie ze mna tylko ja tam chodze na karmienie ,ale nie ma to jak kacik internetowy w szpitalu.
w kazdym badz razie ufffffffff mam to juz za soba i jeszcez wiele przede mna:)
pozdrawiam wszytkie juz zaawansowane mamy:)
 
reklama
Gratulacje dla świerzo upieczonej mamusi dużo zdrówka WAM życzę no i córcia spora .Wypoczywajcie :) :) :)
 
Do góry