reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Kochane czerwcóweczki!!! Dopisuję się do waszego wątku bo ja sama urodziłam się w czerwcu i dlatego ten miesiąc jest mi szczególnie bliski.

chmurka 84, Agaciulka28, OlaK, agatatje   ŚWIETNIE SIĘ SPISAŁYŚCIE!  śliczne te wasze skrótki!!

reszcie czerwcówek życzę szczęśliwego i szybciutkiego rozwiązania, niech wam dzieci lecą jak piłki od pingponga!

A tak na marginesie, to dzieciaczki będa Bliźniakami, a to strasznie fajny znak zodiaku! Prawdopodobnie większość będzie mogła wynieść na strych radia, komputery i telewizory, bo gaduły z nas niemiłosierne.
 
reklama
BASIU GRATULACJE ALE Z CIEBIE EXPRESS:)))) :laugh:

DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I KAROLKA. WRACAJCIE DO NAS SZYBCIUTKO!!!
 
Ogromniaste gratulacje dla Basi i Karolka


Coś te nasze czerwcowe porody jak do tej pory szybkie i lekkie. Oby tak dalej. Która następna??
 
Basiu ogromne gratulacje :) :) :)

jak super ze mialas taki szybki porod:)))) czekamy z niecierpliwoscia na fotki Karolka i realcje z porodu :) :) :) :)
 
BASIU GRATULACJE!!!

No i wlasnie sobie mysle tak jak Pysia, ze jak do tej pory to wszystkie te czerwcowe porody byly rzeczywiscie takie dosc blyskawiczne ;D Oby tak wszystkie ;D
 
Basiu gratulacje dla Was obojga

Trzymam za Was wszystkie kciuki i rzadko siadam przed kompem bo mnie wtedy skurcze chytaja  :)
 
basiu ogromne gratulacje od agatatje i ode mnie :D
niedlugo umieszcze cie na stronie gdyz aktualnie sa jakies problemy z serwerem :(
 
reklama
Basiu- OGROMNIASTE GRATULACJE - I 10000000000 CAŁUSKÓW DLA KAROLKA! DUŻO ZDRÓWKA WAM ZYCZYMY!
 
Do góry