reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
dziekuje :)))
juz w domku :)
szukam wlasnie informacji co moge jesc a czego nie bo mam straszna ochbote na jem i na ser zolty :rofl2:
Gabrielek zdecydowal sie ciagnac wiec walcze o pokarm :))
 
ja juz sama nie wiem co moge jesc a czego nie:-) niby mam tą liste ale tak jakos chce mi sie tego czego nie moge hihihi
moja mała często sie pręży, wygina, marudzi przed zrobiniem kupki lub bąkami....i teraz zastanawiam co jest nie tak? jem coś nie tak? karmię ją jakos w zły sposób (za duzo za czesto itp?)
może powinnam pic jakies herbatki czy coś w tym stylu ułatwiające jej wyprożnianie sie i odgazowywanie?
 
Miloku gratulacje:-):-):-)Jak fajnie, że już w domku jesteście wracajcie do sił:-):-):-)
 
No Miloku, nieźle, a ja dziś napisałam, żeś TY napewno jeszcze w dwupaku :eek::rofl2::-D, sorka...:sorry: Gratuluję udanego porodu, fajnie, że już w domku :tak::-D.
 
ja juz sama nie wiem co moge jesc a czego nie:-) niby mam tą liste ale tak jakos chce mi sie tego czego nie moge hihihi
moja mała często sie pręży, wygina, marudzi przed zrobiniem kupki lub bąkami....i teraz zastanawiam co jest nie tak? jem coś nie tak? karmię ją jakos w zły sposób (za duzo za czesto itp?)
może powinnam pic jakies herbatki czy coś w tym stylu ułatwiające jej wyprożnianie sie i odgazowywanie?
moj maly tez tak mam...jem prawie tylko krakersy bo juz sama nie wiem od czego
 
czesc dziewczyny ja melduje ze na swiat 23.01 przyszed mój malutki synus, Filipek 4860:) i 58cm. nie obylo sie bez komplikcji. w wielkim skrucie mialam porod dwa w jednym i bylo strasznie. kiedys moze sie odwaze napisac...no coz i tak bylo warto:tak:

co do jedzenia i karmienia ja jem wszystko na co mam ochote maly je pol godziny z cyca i idzie spac na min 3h. polecam obrzydliwa herbate z mlekiem i odciaganie pokarmu po kazdym karmieniu... mam tyle mleka ze zaczyna ze mnie tryskac...

serdecznie pozdrawiam i gratuluje wszystkim mamusiom:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry