reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Emiliam - opis porodu robi duże wrażenie. bardzo się namęczyłaś.
echhh....
biedactwo. mam nadzieję, że szybko będziesz dochodziła do siebie.
 
emiliam, az mi dreszcze po całym ciele przeszły - namęczyłaś się strasznie, biedna :-( dobrze, że Synek cały i zdrowy! dużo zdrówka życze i szybkiego powrotu do formy!
 
emilam - jesteś bardzo dzielną kobietą, ja już pewnie dawno bym się rozkleiła. Najważniejsze , że już jesteś po i wszystko w porządku z Twoim synkiem. GRATULUJE i pozdrawiam
 
Jejku Emiliam aż mi serducho ścisneło i znów wspomnienia wróciły
hlip hlip :baffled:
Gratuluję ze zachowałaś zimną krew :blink: a to że pobuczałaś się jak zobaczyłaś swojego synusia to normlana sprawa - hormony wtedy puszczają :tak:
Jeszcze raz gratuluję - byłaś baaardzo dzielna :-)
 
Anika Monika Kluliczek pysia 25 emiliam 82 Madzia 33 wszystkim mamą gratulacje świetnie sie sprawiłyście!!!!! gratulacje że macie juz maleństwa przy sobie !!!!!!!!!

mnie niestety tez czeka cesarka druga i to poronienie miedzy dziećmi , chyba że zdarzy się cud
 
Emiliam jak sie to czyta to rzeczywiście nieźle przezyłaś dzielna jesteś.. jak sobie przypomne mój pierwszy poród to był pestka do tego Twojego.. mam nadzieję że teraz też będzie dobrze... i zycze wszystkim mniej tych złych wrażeń a więcej dobrych... choc czy to realne w przypadku porodów??
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry