reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mama gratulacje i najlepsze życzenia z okazji rocznicy!!! :* :-)

U nas jest 8:15, poczekam do 9:00 bo wtedy przychodnię otwierają i zadzwonię do położnej zapytać co mam zrobić... :-(
 
reklama
Renna,Sergii dzięki ;)

Renna ja wlatuje na bb rano bo od 12 juz obiad i szykuje sie do pracy..reszta forumek w sumie oki...jedne nadal walcza ,inne czekają na narodziny,pozostałe porodziły i zajmuja się skarbami..

Sergii tak zrób..zadzwoń i zapytaj..
a nastepnym razem może zamiast mocno przec to użyj czopka glicerynowego na zaparcie-u nas kosztują 3zł za 10 czopków-trzyma sie je w lodówce..ja po porodzie 2 razy urzyłam bo bałam sie przeć ,żeby mi szwy nie pekły...niby wiadomo,że nie pekną a strach jest..
 
Witajcie

Ja tylko na chwilę bo gdzieś mi się wzrok zatrzymał i wpadłam życzenia złożyć!

mama WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI 8 ROCZNICY :tak:
Faktycznie 8 latek to dużo.U mnie niedługo będzie dopiero 3 :rolleyes2:



Pozdrawiam was dziewczyny i wszystkiego dobrego życzę:)
 
Serg koniecznie zadzwoń, lepiej chuchać na zimne :))

Renna hej, już 22 tc? ale ten czas leci...

Mamitka ja to się do Ciebie chyba pofatyguje i na mikro i na pazurki:-D jak Bono sie sprawdza?
aj gapa ze mnie, nawet nie zwróciłam uwagi:(

Mamita wszystkiego naj dla Ciebie i drugiej połówki!!!
 
Cześć laski ;-)
serg nie chce Cię straszyć ,ale błagam jedź do szpitala.
Jak leżałam na patologii ciąży była taka dziewczyna co przez problemy z wypróżnianiem dostała skurczy to nie są żarty.
mamuś STO następnych długich lat we dwoje :-D Jejuś osiem lat to jest coś ;-) My ledwo pół roku po ślubie ;-)
No wiedziałam ,że zdolna babka jesteś gratuluje certyfikatu :-)

renna jejuś wieki Cię nie widziałam ;-)
just Remiś oczywiście słodziaczek dla Nikusi mi tu facet rośnie więc babki nie wpychać się w kolejkę ;-)
rurka jeśli dobrze kojarzę dziś masz rozmowę o prace a więc &&&&&&&&&&

A u mnie średnio na jeża...żeby w lato być chorym :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Sergii- mów jak nie dostaniesz u siebie....
jedno słowo i wysyłam kochana...zapytaj w aptece jak nie maja to daj znac i wyślę chocby jutro!

Agnieszka- dzięki za życzenia ;)

Rurka dziekufka ;)))
i zapraszam i na mikro i na pazurki i hennę dorzucę :)) moze woskowanie jeszcze :)
a Bono dzis się posiurał na kanapę
a050.gif
bedzie trzeba lać
d010.gif
:))) nie no żartuję-damy radę..dzis juz bedzie kuweta :)
 
Marcepanek zdrowiej :))

Stresuje się, na 11 mam rozmowę w przedszkolu i nie ukrywam, że tam wolałabym pracować. O 12 jestem umówiona na jeszcze jedną rozmowę, ale tam nie chce pracować... praca na zmiany, w weekendy też, wcale mi się to nie uśmiecha :(( może się jednak uda w tym przedszkolu!
 
marcepanek witaj kochaniutka!!!!!!!!!!!!!!!!!
No bo wieki sie nie odzywalam podczytywalam Was ale nie było jak sie odzywac bo w sumie to ciagle w pracy. No a co do czasu to leci starsznie. Niedawno sie staralam a teraz wlasnie usmiecham sie sama do siebie jak czuje ruchy dzidzi :)
 
reklama
Mamuś nie zauważyłam, że to dziś!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA!!!!!!!! No i życzę Ci cudownego dnia i jeszcze przyjemniejszego wieczorka!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na witaj

Renna witaj!!!!!!!!!!!!! Fajnie, że wpadłaś z dobrymi newsami!!!!!!!!!!

Boogie oj znam ten problem z wózkiem i z płaczącym dzieckiem - z chustą to na pewno dobry pomysł, a smoczka Remiczek nie przyjmuje? Bo Maciuś właśnie nie chciał i ja bardzo często "na syrenie" do domu wracałam - masakra jakaś...Jedyny sposób był taki, żeby Maciuś na spacerku spał....

Serg jabłka też bardzo pomagają - ja jem bardzo dużo owoców właśnie po to, żeby nie było zaparć. A jak u Ciebie dieta????

Marcepanku a Ciebie co za choróbsko dorwało???????
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry