reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rurka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Daj znać później!!!!!!!!!

Wioluś hej hello!!!!!!!!!

Gdzieś tu mi też Palemka mignęła!!!! Hej kochana!!!!!!
 
reklama
Wiola witaj kochana ,no szukałam Cię :))
wczoraj widziałam fotkę bo wieczoram wleciałam na chwilę ,ale kurka tak mi @ dala popalić ,że cały dzień na lekach byłam...
ślicznie wyglądałaś :)
 
Dziewczyny, próbowałam się dodzwonić do położnej, ale coś jest z połączeniem, chyba się poczta głosowa włącza :wściekła/y: Jadę do szpitala, zaraz przyjedzie po mnie koleżanka... Lepiej dmuchać na zimne, tym bardziej, że mam przecież to łożysko przodujące... :-(
 
Cześć Laski:-)

Mama Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-)

Just - pytałaś mnie o samopoczucie, jest ok, chociaż dużo dziwnych myśli mi chodzi po głowie......ale nie będę Wam opowiadać bo skóra cierpknie:-( niestety żyć trzeba...

Poza tym to próbujemy dalej począć Maluszka, chociaż też się zastanawiam jak my się pomieścimy w jednym pokoju (w drugim babcia mieszka) :confused:
 
hej

jak osiol zobie zmineijszylam niechcocaco czczionke a na kompie meza nie wiem jak ja powikeszyc i ledwo widze co piszecie i co ja pisze :) czasu mi zajelo ze hoho :)

mama : wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!!!!!!!!!!!!! super wynik :) no i gratki certyfilatu - super to wyglada! chetnie bym sie do ciebie wybrala na taki zabieg :)

rurka : &&&&&&&&&& za opcje przedszkolna :) i tescik &&&&&&&&& :)

marcepanek : zdrowka !!!

serg : jedz dla spokoju. ja mam ten sam porblem w kazdej ciazy i powiem ci ze diete na wyproznienie znam na pmaiec a u mnie ona nie dziala, w kazdej ciazy biore proszek do rozpuszczenia w wodzie FORLAX, oczywiscie dostosowany do kobiet w ciazy. 1-2 saszetki dziennie, a ja biore 2 w ciagu dwoch trzech dni i mam spokoj na tydzien. Zaparcia w ciazy sa bardzo czeste ale niebezpieczne! mnie moj gin osttanio opieprzyl ze sobie saszetki odpuscilam! i zapisal znowu! to po czesci od tego mialam bole mocne a takie bole moga wywolac skurcze! moj lekarz zawsze podkresla ze w ciazy do powanzych zaparc dopusicic nie MOZNA! w najbardziej ostrej postaci zaparc moze dojc nawet do pekniecia i inwekcji... i operacji... a jakie tego moga byc skutki w ciazy...???????? lepiej nie myslec!

dlatego lepiej zapobiegac teraz sie nie szczypie proszek biore na codzien, i co? bole ustaly!!! mam tylko te jak za duzo chodze, nosze, itp
na pewno sa u was jakies specjalne proszki dla ciezarnych, a juz na pewno czopki - jak oliwka pisala! zapytaj w aptece koniecznie!!!!


carolineeeee : hej oliwko :)))))))))) ciesze sie ze wrocilas! wiedzialam i czekalam :)))))))))

zizi : hej! pewnie ze dacie rade!

made : &&&& za temperature i za 3-3,5 tygodnia :) jej jak malo zostalo!zazdroszcze :) jutro nie bede miala jak napisac po wizycie dziewczyny dopiero wieczorem poznym
po wizycie zostaje 3h na miescie czekajac na pociag i i wracam do razu na poludnie francji do poldusia, jeszcze tydzien wakacdji sobie robimy

wiolka : slicznie wygladaliscie z mezem :) super kolorystyka, lubie taka :)
super ze iwcia juz ostatecznie odpieluchowana! :) my jeszcze mamy pieluche na noc i drzemke

renna : hej i gratki corci :)


a ja dzis budzilam sie w nocy na siusiu, ostatecznie sie przebudzilam o 8h30 ale ledwo patrze na oczy... u tesciowej po zlych nockach sobie spiucham do 11-12... wiec roznica jest... normalnie ze zmeczenia mam zaklocone oddychanie, wlasny oddech mnie meczy:///////////// a gdzie tu jeszcze do konca ????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry