reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jestem:)
Już pogodzona:)))
Rano znowu chcieliśmy się godzić no ale w trakcie dzieci się obudziły:(((
No ale nic straconego:) Po południu nadrobimy:)
Na 10 idę na pedicure,manicure i brewki a o 16.30 piknik z koszykarzami no i oczywiście idziemy z dziećmi:)
Wstawię Wam fotkę z meczu,Oliwka z J. Blassingame:)

Zobacz załącznik 353437
 
Ha:) Ja jeszcze bardziej:) I mam nadzieję,że ten uśmiech zostanie mi na dłużej:)
Później się odezwę i wstawię fotki pazurków:)
 
mlodamamusiu jak sie czujesz?sa juz jakies sygnaly zblizajacego sie porodu?
renna co slychac?jak sie czujesz?
just jak odciski? dasz rade chodzic?
do mnie po wczorajszym dniu dotarlo ze musze sobie kupic buty ...
 
WIOLKA1509 a powiem ci ze czuje sie nawet niezle. Co prawda caly poniedzialek wisialam nad toaleta. Mdłosci sa i smak np na kakao :)
Za tydzien mam wizyte u lekarza wiec bede wiedziala cos wiecej moze :) a co u ciebie??
 
reklama
oliwkakarolina no niby tak ale jak juz czujesz sie zle to wiesz jak jest. Ale nie martw sie Ty tez sie doczekasz :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry