reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiolka jest sto razy lepiej niż wczoraj, więc są szanse, że chodzić będę :tak: bo jak można cały dzień przeleżeć w łóżku???? :no: to nie dla mnie :-D
 
reklama
renna a my nadal walczymy z tematem staran, ale tak naprawde dzis 13 dc a nawet przytulanki mi nie w glowie..juz mi sie niechce.
super ze wam sie udalo, chociaz tego wiszenia na kibelkem nie zazdroszecze
witaj ajas
just moze sobie kup plastry na odciski, moze pomoga wyleczyc nozki....
no fakt ja tez bym w domu nie wysiedziala jak tak pieknie slonko swieci.
 
Ostatnia edycja:
Wiolka czuje się źle ... :-(
Katar kaszel gardło ;/
A zadnych objawów porodowych jeszcze nie mam ;-)
 
Witam :-)

Kaffee de Lur a la Boogie ... banany i ....... kasza gryczana z mlekiem :-D Komu????

made !!!!!!! nie dam Ci dziś spokoju jak babcię kocham :dry::evil::-p

Mogę pochwalić się plasterkami okręconymi od dwóch dni wokół palców stóp :-) A pod nimi straszne nagniotki i bąble :sorry2: Zachcialo mi się elegancji w zeszłym tygodniu i dwa dni w butach na obcasach ganiałam, a że stopy me nie należą do najwęższych - to takie jakby mniejsze płetwy z zestawu dla nurka :-D (i ja sama teraz też niezbyt szczupła :-p) to sobie narobiłam grr..
 
Ostatnia edycja:
Koccurro :-) cześć Słońce
ja poproszę banana, w zamian mogę dać brzoskwinkę, komu, komu, bo zjem wszystkie sama???? :-D

Made to sobie ładnie z nami leci w kuleczki :-p Made!!!! Dziś obsmarujemy Twoje skromne pośladki, żebyś wiedziała, że ktoś o Tobie tutaj myśli :-D
 
Banany już leeecą ..... uwaga !!! :-D
Uuuu a brzoskwinki prawdziwej to jeszcze w tym roku nie gryzłam - poproszę pięknie :tak:
 
Kocurku ja poprosze;-)
Just dawaj brzoskwinie ;-) mniaaam :-D
Wiolka kuruje sie ;-)
Własnie za chwile bede szła sie zalejestrować do lekarza...:)


a mi okropnie nogi spuchły :-(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry