reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie :-) znajome i nieznajome :-):-)

Poczytałam wszystko co u Was słychać ... :) i jestem pod wrażeniem :) :) :) Trzymacie się dzielnie kobietki bez dwóch zdań :tak:

Ja po ciekawym weekendzie - szczególnie wczoraj było wesoło jak gnalismy na łeb na szyję w centrum Wrocka do najbliższej stacji paliw bo się niebezpiecznie zielona :eek::eek::eek: zrobiłam po seansie filmowym i mało brakowało... :-D
G. już od 4.00 dziś w trasie.. i tak do piątku znowu go nie będzie.. a mój Kamil chory - katar, gardło i takietam :sorry:
 
reklama
Hej Kochane! Wchodzę dziś na BB a tu 371 wiadomości jakiś! Nie wiem o co chodziło, ale już poznikało to wszystko. Witam wszystkich mocno słonecznie!

Kocurku zdrówka dla syna! Bo już nie napiszę synka :))) Mój właśnie dziś idzie na kontrolę i mam nadzieję, że już zdrowy będzie. Ja dziś byłam na pobraniu krwi i z położną zdecydowałam nie przekładać wizyty - co ma być to będzie :)))

PALEMKO tak ciągle o Tobie myślę - jeszcze Ci chciałam dopisać, że ja też czasem nie wiem komu ufać, co lekarz to inna opinia, w dodatku info na forach potrafi czasem wytrącić z równowagi - wiem to i rozumiem - ale ja przyjęłam zasadę trzymać się jednego lekarza i jemu ufać - jak możesz to powiedz mu o wszystkim, co Cię dręczy i co wyczytałaś i na pewno ta rozmowa Ci wiele wyjaśni! BUZIAKI!
 
Hej lil dziękuję :)) A Tobie duużo spokoju i pozytywnego nastawienia - będzie wszystko dobrze :) :) :)
 
Kocurku Ty też dostałaś dziś tyle wiadomości?? Coś mi się wydaje, że u mnie to związane z tym nowym ulepszeniem na forum - że można zaznaczać LUBIĘ TO i SHARE. Ale jeszcze nie wiem o co chodzi w tych opcjach tak do końca hehe :)))
 
chyba wszyscy dzisiaj mieli pełne skrzynki :)
ale to chyba dobrze bo dzieki temu postanowiłam do was zajrzec :)
Jest tu troche nowych nicków :) i forum tetni zyciem :)
 
No ja też pełną skrzynką mogę się pochwalić :))) ale już wyczytałam, że to są podziękowania wcześniejsze :) a share nie dotykam bo mój post na facebooka powędruje :szok: a większość moich "znajomych" tam to uczniowie :-D a zresztą swoją ciążą nie obnoszę się nawet wśród moich realnych znajomych - jakoś mi się to wydaje zbyt prywatną sprawą - co innego bb - tu czuję się zupełnie naturalnie i tu wszyscy się doskonale rozumiemy :)))))))))))))) tak więc te ulepszenia NIE DLA MNIE !!!
 
Hehe Kocurku jakby moje posty na facebooka trafiły to bym się ze wstydu spaliła!!!!!!!!! O NIE!! Hehe :)))

Renna witaj kochana!!!!!!!!! Co u Ciebie???? Super, że tu zajrzałaś :))))

Wioluś witaj witaj!!!!!!! Jak u Ciebie nastrój??? Ja dziś cudownie się czuję i dlatego korzystam, żeby w końcu coś wesołego napisać. I nie będę się martwić tym, że dziś nie mam objawów - bo już byłam gotowa popaść w przygnębienie przez to. Ale czuję taką ulgę dziś że CUD MIÓD :)
 
WITAM wszystkie Panie :-D znane i nie znane :tak:

widzę dzisiaj mnóstwo pozytywnej energii od poniedziałku i pierwszego dnia wiosny :tak::-D:-D:-D

:szok: dzwoniłam właśnie do szkoły rodzenia i wiecie ile zajęcia kosztują? 500 zł za cykl zajęć... lekko chyba przesadzają... mała grupa ja rozumiem, zamknięta, dostaje się później voucher na spa i jacuzzi, bo to w hotelu Kuracyjnym... ale to lekka przesada, a Wy dziewczyny, pytam mamy, ile za takie zajęcia płaciłyście?
 
reklama
To akurat sie chwali ze tak od poniedziałku pierwszego dnia wiosny powiało optymizmem :)
oby ta wiosna duuuuzio fasolek przyniosła :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry