reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam po baaaardzo długiej przerwie :sorry:
Dzisiaj pierwszy dzień wiosny i nowe postanowienia. Przede wszystkim mniej łez a więcej uśmiechu. Optymizm w pierwszym rzędzie, a czarne myśli mam nadzieję, że już utopiłam w swoich smutkach :blink:
Bardzo się cieszę jak widzę znajome twarzyczki i witam gorąco wszystkie dziewczęta, które do tej pory tylko czasami podczytywałam. Jestem bardzo ciekawa co u Was wszystkich słychać, na jakim jesteście etapie...
Wiem, że Sol urodziła córeczkę - gratuluję!!! :-D z mamą05 mam kontakt, także witam Cię kochana gorąco (tym razem otwarcie, bez ukrywania się
;-))
A ja... no cóż, przeszłam załamkę i to taką bym powiedziała FEST ZAŁAMKĘ :-( Milion pytań, zero odpowiedzi... Obecnie jesteśmy na etapie ---> podpisik w sygnaturce :rofl2: Próbuję do wszystkiego podchodzić z dystansem, ale staram się być dobrej myśli :tak:
Kolejne postanowienia: częściej zaglądać na BB :cool2:, przytyć :zawstydzona/y: i nigdy, ale to NIGDY się nie poddawać :tak: mam nadzieję, że jak znowu będę miała chwile zwątpienia, to postawicie mnie do pionu :sorry:

Tym czasem czekam na @ aby wystartować. Czekam również na ciepłe dni, aby obsiać mój warzywniak :rolleyes: posadzić nowe drzewka, krzaczki, kwiatki...
Pozdrawiam Was jeszcze raz bardzo gorąco :rofl:
 
reklama
jestem i ja z...koleżanką kawą
pomyliły mi sie tyg.i już o 7.30 bylam w drodze do przedszkola bo Domi miał mieć wycieczką do Poznania na przedstawienie Jas i Małgosia i zbiórka o 7.30!! jade,pędze mało kól nie pogubię i co????????????? to jest za tydzień!! za tydzień po przestawieniu czasuuuu!!jak my wstaniemy??!!!!????


tak wiec w ferworze latania mam już poodkurzane ,posprzatana kuchnie i do kawy zjadlam kokosowego batona;/;)

POK- u mnie na 100% @-leci tak jak zawsze,tampon za tamponem....

OLIWKA- przykro mi...

JOS- PW...

WIOLA- witam równie wiosennie :)

SERGII- cześć słodziaku nasz :))

EWULA- witaj i powodzenia w nowym cyklu :))


witam wszystkie babeczki i życzę milusiego ,słonecznego dnia:))))


BALBINKA- kochana witam Cie najserdeczniej!!!!!!!!!!!!!!:tak::-):-):-)jak fajnie,ze wleciałaś!! i masz baaardzo dobre postanowienia!! brawo-gratuluję kroku:tak:i my tu na pewno bedziemy Cie wspierać w walce o dzidzie:tak:mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&& za powodzenie:tak:
 
Ostatnia edycja:
balbinka 3 razy patrzylam czy to naprawde ty:-)wieki cie u nas nie bylo...postanowienia wiosenne wspaniale...
czesc mama...no dzis pierwszy dzien wiosny , a w nocy byl przymrozek....
witaj renna my sie chyba nie poznalysmy
 
Dziękuję Kochana :blink: Tak właśnie sobie pomyślałam, że potrzebuję kogoś, kto będzie pilnował moich postanowień :wink: A wiem, że Wy nie pozwolicie mi na "dołki pierdołki" :zawstydzona/y::sorry:
Ja już po kawusi, zaraz będę zaglądać jak tam się miewa golonka dla mojego M na dzisiejszy obiadek i zabieram się za pieczenie chlebka (nie mogę normalnie przestać z tym chlebem :errr: chyba od miesiąca nie kupiłam pieczywa tylko piekę bułeczki i chlebusie)
Piękna pogoda się zapowiada :rolleyes:
Buziaki

edit ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Witaj Wiola !!!
A no wieki mnie tu nie było, ale powracam i zamierzam z Wami tu na trochę zostać :)
 
balbinka - mimoże jestem jzu od roku na BB , nie pamiętam Cię, ale Twój post nastrioł mnie optymistycznie, choc ostatnio sama jestem bliska załamani, o czym nawet tu nie piszę ... bo każda z nas ma czasem dosc ... trzymam ca Ciebie mocno kciuki i już Ci kibicuje !!!!

renna - ja pamiętam ... ale tylko z niku, co tam u Ciebie ?????????

wiolka mama - czesc skarby moje !!!


od paru dni mam znowu sensacje jelitowe, tym, razem bez udziału żołądka (uff ) załatwienie się sprawia mi ogromny ból, nie wiem co się dzieje ... bardzo się boję ... boje sie tej cholernej laparo, że jeszcze bardziej namieszają mi w brzuchu ;( błagam zrozumcie mnie ...
 
bardzo mozliwe ze nie miałysmy przyjemnosci sie poznac . Ja baaaaaaaaardzo dawno tu nie zagladałam. Musialam odpoczac od staranek zdystansowac sie i zawalczyc o zdrowie lekko, dlatego teraz ciekawa jestem co sie działa jak mnie nie było :)
SOL gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witaj NAGAPALMA!!!!!!!
Co u mnie ?? nadal niezafasolkowana niestety!!!!! Staranka odlozone byly lekko bo problemy zdrowotne ale mam nadzieje ze juz bedzie ok i niedługo sie uda. Okazało sie ze bezowulacyjne cykle i do tego podwyzszony cukier a to nie idzie w parze ze starankami.
Przeszłam na dietke troche schudlam cukier sie unormował owulacja po lekach niby jest ...... zobaczymy.
A co u Ciebie??
 
Ostatnia edycja:
RENNA cześć ukochaj 3i pół letnią Amelkę:)) -no i jak zdystansowanie pomogło???

BALBINKA- ten Twoj chlebek to az u mnie pachnie:))
bedzie dobrze-wsparcie masz jak w banku :)!!:)

PALEMKA- ja Cie doskonale rozumiem...ale kochana,jeśli gin wie o Twoich problemach jelitowych a mimo to zaleca laparo to ...bedzie dobrze kochana!! bedzie!
ale doskonale rozumiem Twoj strach...

WIOLA- jak tam Iwonka-kaszle jeszcze ??
 
palemko staram sie cie zrozumiec ...rozumiem ze sie boisz i to normalne.ale moze laparo pomoze i pozbedziesz sie tego bolu.przeciez ty nie mozesz zyc w ciaglym bolu, ciegle majac problemy jelitowe...wykonczysz sie w koncu...:-*badz dzielna i idz grzecznie na laparo.wierze ze ci pomoze , lekarze wiedza co robia.napewno na darmo nie narazali by cie na taki stres.
mama a wiec koniec juz lekow i ... koniec kaszlu
za to u mnie taki problem troche intymny...chyba musze do lekarza isc
 
reklama
RENNA cześć ukochaj 3i pół letnią Amelkę:)) -no i jak zdystansowanie pomogło???

Witaja mama!!!!! Amelka ma juz 4 lata :) ale jeszcze suwaczek nie poprawiony :) Dziekujemy za caluski!!!!
A co do zdystansowania to mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej!!!!!!
A co u Ciebie???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry