reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wyprałam Kapusia - moją minikróliczkę i wysprzątałam jej domek :) Zadowolona przestawia sobie miseczkę na ziarenka z miejsca na miejsce :))

Jak wpadniecie do mnie kiedys z dzieciakami to na pewno nie będą się nudzić - pies, kot, królik, a wcześniej były rybki i chomiki :))) i kto wie.. może wrócą PLUS papuga :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
:confused:królowa - jacie pinkole !!! kope lat !!! JAk się trzymasz ????? Ja wybieram się na laparo za miesiąc .... i mam nadzieje, że to będzie to !!!:tak:

Hej Palemko. Trzymam mocno kciuki za Twoją laparoskopie. Zobaczysz, że to będzie to!! U mnie dalej cisza ale mi już tak nie zależy. Na razie korzystam z tego, że jestem młoda i szaleje!!

krolooowaaa !!!! :-):-):-) wybacz wadę wzroku :-p

Czyżby ciąża padła Ci na wzrok?? Kochana gratulacje!! Tylko czemu nie masz suwaczka i muszę przekopywać forum żeby dowiedzieć się, że wam się udało!?!?!?!?!

A u mnie wyszło słoneczko a za godzinkę kończę pracę. Dzisiaj na obiedzie mam siostrę i jej dwa maluchy. Ale będzie wesoło.
 
Czesc kobitki :)
oliwka 6 testow? No to bomba! Czekamy zatem na testowanko :) &&&&&&&
Kocurek to masz niezle zoo :) Ja mialam kiedys rybki jak w Anglii mieszkalam, sliczne akwarium :) Teraz zostaje przy yorku :)
Dzwonilam do fryzjera, zeby pojsc z Elvisem, a on do mnie, ze ma terminy na koniec maja :szok: A B. sie pochwalil dzis, ze zapisal go wczoraj gdzies niedaleko na czwartek :) Koszt ok. 30 euro, wiec chyba przystepnie.
Asionek staram sie byc silna, ale juz sie niecierpliwie, bo juz chce zaczac sataranka :tak:
 
asionek !! :-) jak się czujesz mamusiu..????

oliwka to jest naprawdę wielka rzecz i godna podziwu - dzięki TOBIE ludzie dostaną upragnione szczęście .... :)))))) Wiesz jak to u nas w Polsce - problem jest nawet z oddaniem organów do przeszczepu ... mam nadzieję, że nie miałas problemu z ciemnogrodzką podszytą dewocją krytyką :-(

aaj źle zrozumiałam - ee nie no - to jest raczej taki gwałtowny wysyp na raz..

coraz lepiej :) za to meczy mnie bezsennosc i sikam co chwile , a najgorzej to w nocy :/
a ty jak tam ??

ja tez podziwiam ludzi takich jak Oliwka :) oby iecej takich dobrych serc bylo !!

asionek : hej jak sie czujesz dzis ???????????????????????????????????????????? :)
wybralas juz ginka, klinike, itp?
do 12 tyg masz czas powiadomic o ciazy ubezpieczalnie i prace, niewiele juz zostalo :)
pamietam ze mi sie z poldusiem wydawalo ze to tak dlugo, "aaa tcale rzy mieisace mamna to" i ledwie sie z ubezpieczalnia wyrobilam ;)
ale czas leci !!!!

gina mam swojego ( najlepszy w regionie ) wiec przy nim zostaje , jest szefem kliniki wiec i tam bede rodzic :)
jakie ubezpieczlanie mam informowac ?? SS ?? caf ?? i co jeszcze ??
kuzwa ciemna masa ze mnie hehe
a czas leci oj leci ....
 
krolowo żeby tylko na wzrok mi ta ciąża padła :-D progesteron przyćmił wszystkie moje męskie hormony i teraz jeżdżę autem jak jakaś baba :-D:-D - w piątek lekko puknęłam taksówkarza i nie mam bladego pojęcia jak to sie mogło stać :-p Aż się purpurowa ze wstydu zrobiłam :zawstydzona/y: Miłego obiadku!!!

lazurowe zwierzaki sprawiają, że jest weselej i są urocze :-) Uwielbiam kontakt z nimi :tak:

asionek ja Ci powiem, że mam brzucholek jak 6 miesiąc w poprzedniej ciąży - juz mnie lekarz nastraszył, że będzie przynajmniej 4200 dzidziuś ważyć :dry: W rodzinie Grześka ludziska są pokaźne i dzieci spore się rodziły ... no nie wiem, na razie się nie zamartwiam... :)
 
Ostatnia edycja:
A my po spacerze :-D Pięknie się na dwie godziny zrobiło a potem znowu zimny wiatr :dry: Ale padać będzie bo parno :tak:

pok - jak już jest ok to znaczy że wina była tego że logowałaś się z tel a nie z kompa a ustawienia są przypisane do danej przeglądarki o ile się nie mylę - jeśli nie to ja nie znaju powodu :-p

mamita - czekam na tematy bo zanudzę się pod nieobecność małża :-p


Spadam sobie obiad robić bo Karola już zjadła swoje a Emi cyca wydoiła :-p
 
asionek : fakt mowilas ze masz juz super ginka! zapomnialam !!!
jesli chodzi o inofmracje to lekarz przy wizyie potwierdzajacej ciaze daje ci taki specjalny papier "declaration de grossesse"
ty nie informujesz tak po prostu, tylko ten papier ma " kolory i kazdy kolor do odpowiendiego organu :)
gin powinien ci wyjasnic !!!!
juz teraz nie pamietam jakie kolory ale 1 dla ciebie, 1 dla SS i 1 dla pracodawcy jelsi pracujesz! kazdy ma swoj okreslony czas max; na poinformowanie, zgloszenie ciazy
caf tez zglaszasz, ale to jets mniej oficcjalne i z tego co pamietam nie ma zadnego formularza ani daty, ale moze przedzwon i upewnij sie
CAF przy jendym dziecku i tak na nci sie nie zdaje (chyba ze tylko wyprawke, a i to nie zawsze!) ale numer allocataire trzeba miec na pozniej (zlobek, szkola, garderie itp no i od 2giego dziecka cos tam sie dostaja takze tez dla przelewu)
jak ams zpytania to pytaj kobito
encyklopedia nie ejstem, troche zapomnialam ale ile moge to zawsze chetnie pomoge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziewczyny my zmykamy, juz gotowi, slonce i plac zabaw czekaja :)
do wieczora :)
 
Ale się wystroiłam - obcasy i spódniczka :-) i stwierdziłam, że całkiem sexi do tego brzuszka :-D Lecę kochane!!! papapa
 
reklama
Kocurek no brzuszek to i ja spory mam ;))
no jasne , ze sexi :) brzuszki sa sexi !!!


asionek : fakt mowilas ze masz juz super ginka! zapomnialam !!!
jesli chodzi o inofmracje to lekarz przy wizyie potwierdzajacej ciaze daje ci taki specjalny papier "declaration de grossesse"
ty nie informujesz tak po prostu, tylko ten papier ma " kolory i kazdy kolor do odpowiendiego organu :)
gin powinien ci wyjasnic !!!!
juz teraz nie pamietam jakie kolory ale 1 dla ciebie, 1 dla SS i 1 dla pracodawcy jelsi pracujesz! kazdy ma swoj okreslony czas max; na poinformowanie, zgloszenie ciazy
caf tez zglaszasz, ale to jets mniej oficcjalne i z tego co pamietam nie ma zadnego formularza ani daty, ale moze przedzwon i upewnij sie
CAF przy jendym dziecku i tak na nci sie nie zdaje (chyba ze tylko wyprawke, a i to nie zawsze!) ale numer allocataire trzeba miec na pozniej (zlobek, szkola, garderie itp no i od 2giego dziecka cos tam sie dostaja takze tez dla przelewu)
jak ams zpytania to pytaj kobito
encyklopedia nie ejstem, troche zapomnialam ale ile moge to zawsze chetnie pomoge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziewczyny my zmykamy, juz gotowi, slonce i plac zabaw czekaja :)
do wieczora :)

oki czyli dobrze myslalam :) bo juz sie przestraszylam , ze jeszcze gdzies trzeba zglosic o czym nie wiedzialam hehe
a co do Caf to dziwne , bo wszystkie osoby jakie znam dostawaly tzw. becikowe , i teraz na dziecko tez kase co miesiac dostaja !! moze to nie kokosy , ale na pampki jest ;))

powodzenia !!!



gotuje fasolke biala na fasolke po bretonsku
i mam pytanko czemu ona sie nie chce miekka zrobic :( buuuu juz ponad h gotuje sie , a twarda jak kamien ... wrrr , a mi slina cieknie do pasa
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry