reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A nie trzeba jej namoczyć wcześniej?

I spróbuj pod przykryciem na wolnym ogniu:)
Ale mi smaka narobiłaś:)))


Właśnie wyjrzałam przez okno: piękne stadko saren się pasie koło domu:) I jakieś 2 ptaki wielkie...ciekawe co to?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Oliwka moczylam od wczoraj :) ale chyba w koncu dojdzie , bo teraz bylam w kuchni i juz jest lepiej :) ufff juz myslalam , ze ta francuska fasola jakas lewa jest :/
 
jestem.matko jak mi wolno dzis net chodzi-wrrrrr!!

SOL- PW:)mam nadzieje,ze coś tam sie przyda:)
moje dzieciaki na ogrodzie-huśtawki,rowery-fajnie,ze taka pogoda ,ze mogą jeszcze polatać-miało u nas padac ,ale na szczęście nie pada..

ja zrobiłam sobie herbatkę,wciągnelam batona kokosowego i mi błogo:)

NIKA- czekamy na info po wizycie:))))
 
SOL- ja sie dzis nasprzatałam wiec już nic dzis nie robie...choć w korytarzu chyba odkurze bo dzieci mi sporo piachu naniosły;/

zaraz wstawiam dla męża pierogi.

ależ bym już chciala na ogrodzie krzewy sadzić:)))) ale jeszcze do kwietnia musze czekać...
 
SOL- ja sie dzis nasprzatałam wiec już nic dzis nie robie...choć w korytarzu chyba odkurze bo dzieci mi sporo piachu naniosły;/

zaraz wstawiam dla męża pierogi.

ależ bym już chciala na ogrodzie krzewy sadzić:)))) ale jeszcze do kwietnia musze czekać...

ooo pierogi :) moze sie wprosze na kilka ?? ;))

Sol skąd masz tyle sił?

Kurka wodna,zaczyna mnie boleć na @@@:(((

Oliwka bolec moze nie tylko na okres ;))
ja mialam bole i w ciazy jestem :) tylko , ze przed okresem nigdy nic sie nie dzialo , a juz jak @ przylazla to bolalo jak diabli :/

trzymam &&&&&&&&&&&&& zeby to nie bylo to !!
 
dzien dobry :)
co u was kochane?
ja strasznie rozleniwiona dzis jestem, do tego zla na siebie, poszlam na masto na nogach i chyba za letnio sie ubralam przeiwalo mnie troszke i bol w podbrzuszu wrocil, a juz nie bolalo, zostaly tylko dwa dni antybiotykow i obawiam sie ze bede musiala wybrac wiecej:( czy ktoras z was miala zapalenie jajnikow co bralyscie ? boje sie jak teraz to z ciaza bedzie ....

testowalam suwaczek i musze teraz wrocic z nim do rzeczywistosci:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Gumisia:)
Niestety nie pamiętam bo miałam zapalenie jajników ponad 9 lat temu.
Weź Sobie ciepły okład,termofor albo butelkę ciepłej wody owiń ręcznikiem i pod kocyk z tym,wygrzeje Ci wszystko ładnie:)

GUMISIA jak nie dla potomności to dla przyjemności:))))

Oprawiam druga chałwę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry