reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja wiem wiem jos że to o ciązy było :-D:-D - ale musiałam jakoś się dowartościować :-D wielkie dzięki !!!

oliwka pamiętam jak odchowywałam naszego labradora - zjadł mi 8 par butów, obgryzł nogi stołowe a mój ojciec złamał żebro goniąc za swoją ulubioną parasolką :szok:
 
reklama
POK- oczywiście ,ze przekaże Made aby wizualizację czyniła-nie moze tak być ,ze Ty bez owu bedziesz drugi cykl :)))
a co Ty taka zalatana???

tesciowa jako gosc :)

Cześć Dziewoje :))

Chciałam Wam powiedzieć, że mam dzisiaj na 19.40 wizytę u gina. Idę prywatnie, więc mniemam, że się odpowiednio zajmie. Trzymajcie kciukasy!!


zacisniete!

lece!!! od jutra jestem Wasza :)
godzine na forum juz mam dobra. nie rozumiem czemu wczoraj iweczorem pokazywalo, ze posty sa z1 jak byla dopiero polnoc... Sol?
 
pok : hej
czy to DZIS tesciowa wraca do siebie???? odliczasz godziny, minuty czy juz wlasnie zatrzasnela dzrwi ??? :)
 
hahahahahhahaha :biggrin2: 35 to dla mnie mega mloda kobietka jestes!!!, tutaj dopiero 31-33 zaczynaja myslec o pierwszej dzidzi :) a koncza ostatnim ok. 40 tki :) nawet 42-43 :)
To co o mnie?:)))
Ja mam 28 lat,jedno dziecko,oddałam komórki jajowe a teraz chcę drugą dzidzię:))))
 
oliwka no jak dla mnie to zgorszyłabyś Francuzów, że już masz dziecko w tym wieku :-D i chcesz więcej!! Hej oliwka, a nie będzie Ci ciężko i tęskno za tym dzidziusiem co go podarowałaś? Jakby nie patrzeć to Twoje geny i Twoje maleństwo :) No chyba, że info o tym kto jest biorcą jest utajnione.. Rany.... podziwiam bo to wielka rzecz :tak:

Acha.. pytałaś o krosty - hmm ja z własnego doświadczenia - miałam ospę w wieku 23 lat i w szpitalu wylądowałam z powikłaniami - mogę stwierdzić, że krosty trzymały mnie 2 tygodnie... ale u dzieci to pewnie szybciej schodzi..



Dobra.. niech któraś z Was mnie pogoni się wreszcie ubrać, pozbierać bajzelek i wymyśleć coś na obiad dla syna... potem lecę do tych poradni.
 
Ostatnia edycja:
oliwka : ja urodzilam w wieku 23 i normalnie w wieku 25 lat powinnam miec drugie, tylko niestety poronilam wiec sie powiedzmy zalapie na 26! rocznikiem 27... ale nawets konczone 27 i dwojka dzieci to tutaj traci skandalem
w parkach, lacznie z wczorajsza pewna akcja : mamuski mysla ze jestem niania, a jak slysza ze mama to im koparki opadaja i w oczac mieszanka szoku/zaskoczenia/zgorszenia nawet :) tym bardziej ze ja nie wygladam na swoje 25 :)
 
hej :) witam sie i ja pochmurnie :/


mamus : hej :) zawstydzasz mnie jak zwykle :)
ja sobie myje wlosy, maskla czekam az wsiaknie i plukanie :)
a o 9h45 wychodizmy na godiznke na adaptacje do "niby zlobka", dzis 30min, jutro 30min a w czwartek poldus zostanie pierwszy raz sam na godzinke :) zobaczymy jak pojdzie, bede czatowac na drugim koncu ulicy ;))))

wiolka : gdzie jestes?

to powodzenia w "zlobku" :) oby Poldusiowi sie spodobalo :)

Cześć dziewczyny:-):-)
Wpadam podesłać trochę fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Na poprawę humorków:-):-)
Ja dziś jadę na połówkowe więc następnym razem będą dziewczyńskie lub
chłopaczkowe;-);-)
Miłego dzionka...

powodzenia na polowkowym :) no i czekamy na wiesci !!

jestem tylko w krzakach...
u mnie lipa... caly tydzien meczylam sie z przeziebieniem Iwy, wciskalam w nia leki i bylo i tak gorzej, wczoraj rano jak od kaszlu caczela wymiotowac ,pojechalam z nia do lekarza i okazalo sie ze na oskrzela juz zaczynaja sie zmiany, chciala przepisac te same leki ktore od tygodnia jej podaje , wiec sie troche wku...dala inne syropy lacznie mala ma 20 ml do wypicia 3 razy dziennie a jak nie bedzie lepiej po 2 dniach to antybiotyk czyli jeszcze plus 5ml.masakra.kazde pol mililitra to walka, mala placze, rzuca sie , wyrywa nie moge jej utrzymac,serce mi normalnie peka jak musze tak ja meczyc...i ogolnie dola mam jak cholera...
wiec dzis posiedze raczej w krzakach

zdrowka dla malutkiej !!

Wiola serdecznie współczuję i trzymam &&& za malutką.Ja też przeżywam koszmar z Ninką,nie śpimy 2-gą nockę:( Na szczęście ona nie ma problemu z braniem leków...ale na ospę nie ma rady:(
Dużo zdrówka kobietki:)
Iwa ma kaszel?Próbowałaś inhalatora?

kurcze ja miala ospe jak bylam mala , ale nie pamietam zeby cos mi dolegalo z tego wzgledu :) oprocz fioletowych kropek na twarzy hehe
oby szybko Ninie przeszlo !!

Cześć Dziewoje :))

Chciałam Wam powiedzieć, że mam dzisiaj na 19.40 wizytę u gina. Idę prywatnie, więc mniemam, że się odpowiednio zajmie. Trzymajcie kciukasy!!

trzymamy mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kocur to szczeniak dlatego wszystko zżera:))

Zobaczcie kobitki jaka patologia! : Tragiczny finał kilkudniowej libacji - kobieta poroniła i zmarła - Nasygnale.pl

I gdzie tu sprawiedliwość?Te które chcemy mieć dzidziusia to nie możemy albo z trudem możemy a takie bydlaki chodzą po świecie i zachodzą w ciążę... :(((

az sie slabo robi :/ koszmar :(
 
Josephine urodziłam Ninkę mając 24lata,teraz przy 28 chciałabym drugie:) I to szybko bo nie wiem czy na trzecie się nie zdecydujemy:)))
Ja też poroniłam w zeszłym roku...nawet nie wiedziałam,że byłam w ciąży:(
Nie,nie mam problemu z tym dastwem,cieszę się bardzo,że komuś pomogłam zwłaszcza,że wiem,że jedna Pani jest w ciąży:)) Gdzieś w PL będzie dzieciątko które powstało dzięki mnie:)

Asionek dziękujemy

Pytając o te krosty chodziło mi o to ile dni będą pojawiać się nowe a nie ile dni będą się utrzymywać:)

Kocur
nie,na szczęście nie.I tak nie wiele osób wiedziało,mój mąż bardzo mnie wspierał mimo,że wolałby abym tego nie robiła.

Mam odkurzacz,naprawiony:))))))))))))))))))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
asionek !! :-) jak się czujesz mamusiu..????

oliwka to jest naprawdę wielka rzecz i godna podziwu - dzięki TOBIE ludzie dostaną upragnione szczęście .... :)))))) Wiesz jak to u nas w Polsce - problem jest nawet z oddaniem organów do przeszczepu ... mam nadzieję, że nie miałas problemu z ciemnogrodzką podszytą dewocją krytyką :-(

aaj źle zrozumiałam - ee nie no - to jest raczej taki gwałtowny wysyp na raz..
 
Ostatnia edycja:
reklama
asionek : hej jak sie czujesz dzis ???????????????????????????????????????????? :)
wybralas juz ginka, klinike, itp?
do 12 tyg masz czas powiadomic o ciazy ubezpieczalnie i prace, niewiele juz zostalo :)
pamietam ze mi sie z poldusiem wydawalo ze to tak dlugo, "aaa tcale rzy mieisace mamna to" i ledwie sie z ubezpieczalnia wyrobilam ;)
ale czas leci !!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry