reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
rureczka a nie boisz sie ze jesli to fasolka to np teraz powinnas wziac jakies leki i wysluchac zalecen lekarza? czesto jest plamienie w okresie okolo@ w ciazy, ale nie zawsze to plamienie nie ma znaczenia, jak uwazasz, my cie tu bedziemy wspierac, ale jesli to faktycznie fasolka to moze potrzebuje pomocy,.... a do jutra to w sumie od rana bedzie cala doba, tak czy inaczej trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo ok
 
Gumisia wydaje mi się, że to małpiszon figle płata, nic mnie nie boli, dobrze się czuję, krew miałam tylko na papierze, w kolorze bladego różu, w ilościach bardzo skąpych. Nawet jeśli pojadę do szpitala, to mnie odeślą do domu, powiedzą, że mam poczekać i jak się będzie coś działo wzywać pogotowie.
 
hmm jak pojedziesz i powiesz ze plamisz a podejrzewasz ciaze?? no cos ty musza cie zbadac, cokolwiek, a masz test?? bo jak zrobisz i wyjdzie pozytywny to moze naprawde jedz powiedz ze jestes w ciazy i plamisz, a jak wyjdzie negatywny to nie masz sie co stresowac,
 
cześć babki-jestem na chwiel-Tom pojechał na kręgle z chłopakami,dzieci przed bajką i zanim sie wezmę za kolację to wleciałam na bb ,ale nie bede nadrabiać bo nie mam jak..
coś ważnego było ???????????? :))

ja miałam mieć wczoraj kumpele na woskowanie i henne ,ale jej nie pasowało i w sumie to ja do Niej pojechałam dziś-Zuza pobawiła sie z Jej córka-zabawiłysmy tam ponad 2 godziny i jak wrocilam to Tomi pojechał...

my dzis ponad pół dnia na powietrzu-przepięknie cieplutko- NIECH JUŻ TAK ZOSTANIE :))))
 
Witam po południu!

Kuuurczę, przeleżałam ostatbie parę godzin! :szok::shocked2::tak:

Marcepanek - jeju, wielkie gratulacje!!! Bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze i że z Nikolką też OK!!! Gratuluję i super, że się wreszcie odezwałaś!!! :happy::happy:

Rurka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

Ewula - witaj, co u Ciebie? :-)

Sol - bardzo współczuję...
[*]


Mlodam - hejka, ale fajnie, ze wleciałaś! Mam nadzieję, ze u Ciebie OK!


Ja z ciekawości zmierzyłam tempkę i jest 37,5. :shocked2: Nie wiem, czy się liczy, ale leżałam i drzemałam ostatnie 5 godzin, i nie ruszałam się z kanapy - tak mi się nic nie chce... :-):happy: Brzuch nadal pobolewa, a od wczoraj strasznie bolą mnie biodra i cała ta okolica! :sorry::shocked2::eek:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry