reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pok jesli w tym cyklu nie zdiagnozuje owulki, to tez bedzie drugi cykl bezowulacyjny, i wtedy na nastepny po @ ide do lekarza na monitoring, niech zobaczy co sie dzieje, bo nieregulrne malpy i brak owulki nic dobrego nie wroza wiec trzeba bedzie sie tym zajac:( niestety...
rureczka bo ci nakopiemy, chcesz pozniej w razie czegos sobie wyrzucac ze cos sie stalo.... lec po testy albo do szpitala ze podejrzewasz ciaze,zrobia ci usg, albo zbadaja poziom bety, na serio nie lekcewaz tego, jesli to bylaby malpa to od rana juz by sie rozkrecila.......

no ja ide jakos w tym tygodniu do gina - w czwartek lub piatek. mam zadzwonic jak tylko mi temp skoczy, zeby sprawdzic czy owu byla czy nie.
cos czuje, ze nic z tego i znow bede musiala brac utrogestan ale tym razem sie zdecyduje na dowcipny, moze w ten sposob unikne nieprzyjemnosci zoladkowych.


Rurka - kurcze. Ja mam z 5 testow ciazowych a cykle bezowulacyjne a Ty w ciazy jestes prawie na bank i zadnego testu. Uparciuchu!!! Nie chcialoby Ci sie teraz na spacerek do apteki sie wybrac? Tyle dni po terminie to mozesz juz robic o kazdej porze test.
 
reklama
Ale sobie pospałam łohohoh :-)
ale juz jestem :-)

Co tam kochane ?;-)

Marcepanek gratuluje :* i zdrówka dla małej zycze :*



@ uciakaj od naszej RURKI !!!!!!! :-)
 
POK- wiesz jaką mam jazdę???miałam sobie dać na luz w tym cyklu ,ale...no właśnie-dziś mam 11d.c. a rano zmierzyłam tempkę i ...37,1 -szok... TAKĄ TO JA MIAŁAM W CIĄŻY Z synem przed testowaniem ...a nie w 11d.c.
moja temp.w I fazie to 36,4 36,5 skok na owu sięga 36,8 36,9 a tu 11d.c i 37,1!!

najgorzej ze nie mierzyłam od początku i nic nie wiem tak naprawde...
jak w tamtym cyklu na Clo byłam na usg w 12d.c. to pechol był tuż przed peknieciem i w 13 d.c prawdopodobnie była owu a tu już w 11d.c wysoka temp.i to jak wysoka!!

działań nie było wiec na nic nie licze-pewnie @ przyjdzie szybciej niż po 27 dniach skoro już jestem po owu...choć tyle dobrego ,ze cykl szybko zleci :))

MŁODA- no to pospałaś:)) witaj :)
 
mam nadzieje ze rureczka poslucha i pojedzie do szpitala albo chociaz po test....
mamitka tak tak teraz pisze prace, a niedlugo remont zaczynamy i tak jakos malo czasu na wszystko i albo uwieziona nad ksiazkami albo mobilna jestem :) a co do wspomagaczy owulki, kazal przyjsc jak sie 3 cykle nie uda zajsc w ciaze, albo jakbym czula ze cos nie tak, teraz bedzie drugi cykl, jesli znowu nie dostrzege owulki to po kolejnej @ ide do niego
poczku kochana mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :*
dziewczyny jak jutro bedzie 7dc ma sens jeszcze zebym zaczela mierzyc temerature?? bo akurat dzisiaj mi sie malpa konczy, i jesli tak to jakies wytyczne poza tym ze po przebudzeniu bez wstawania sa?? tzn jakis konkretny termometr albo okreslony czas?? i czy to musi byc nad ranem czy moze byc jak normalnie wstaje czyli kolo 10 bo ja bardzo pozno chodze spac i nie wiem co i jak, a jak polece do lekarza ze nie ma owulki to chcialabym jakas podstawe miec, bo brak sluzu to nie wszystko
 
HEJ
WOW ALE WIESCI :)

MARCEPANEK : GRATULUJE SERDECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER ZE SIE UDALO I ZE NIKOLA MA SIE DOBRZE... TYLE TYGODNI CZEKANIA I STRESU... ODLICZANIA KAZDEGO DNIA... :))))))))))))) WIDZISZ WSZYSTKO SI JEST I NIKOLA WCALE NIE MALA! MOJ MIAL 50CM I 3500 a urodzil sie 2 tyg. przed terminem
a jak juz ochloniesz i zalapiesz rytm to dostaniesz po tej twojej chudej doopie za to milczenie! mysmy tu juz najgorszego sie baly, tyle czasu milczalas po informacji ze sie zaczelo i ze jetses w szpitalu juz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie rob tego nigdy wiecej, ok? :-)

rurka : serio mysle, ze jestes w ciazy. czasem w okolicach daty @ pojawila sie krwawienie, bo organizm sie jeszcze "nie przestawil"...Kobiety, ktorym sie to zdarza zazwyczaj maja wmlasnie bardzo skape to krawawienie, inny kolor itp
powaznie : zrob test, mysle ze to jest to
mojej znajomej tez sie z moim bratem pojawilo nawet 2 czy 3 dniowe ale lekkie
wiec dopiero w kolejnym miesiacu gdy tym razem juz nie przyszla @ dowiedziala sie ze jest w ciazy, o miesiac starszej niz myslala!
 
Ostatnia edycja:
rureczka daj znać co postanowiłaś. Skocz po ten test będziesz miała jasność trzymam &&&&&&&&&&&&&&&

mama to faktycznie szybciutki cykl. a w następnym wznawiacie starania czy jeszcze chwile przerwy?

młoda jak tam synio kopie?
 
MŁODA- no tak Ty głodna,syn głodny-to smacznego :))

JOS- witaj kochana :)

GUMISIA- najważniejsze jest żeby mierzyć o stałej porze-jesli wiesz ,ze zawsze do 9 bedziesz spać to może być 9 :)
mierzyć należy najlepiej dowcipnie :) ja mierzę 2 minuty...po przynajmniej 3 godzinnym odpoczynku,przed wstaniem z łóżka-pamietaj ze alkohol moze spowodować wzrost tempki :)
a jak najbardziej teraz możesz zacząć mierzyć skoro Ci sie @ skonczyła-ja zawsze mierze po skonczonej @ :) tylko,ze moja trwa 3 dni ;/

EWULA- cześć -wznawiamy :)
 
mam nadzieje ze rureczka poslucha i pojedzie do szpitala albo chociaz po test....
mamitka tak tak teraz pisze prace, a niedlugo remont zaczynamy i tak jakos malo czasu na wszystko i albo uwieziona nad ksiazkami albo mobilna jestem :) a co do wspomagaczy owulki, kazal przyjsc jak sie 3 cykle nie uda zajsc w ciaze, albo jakbym czula ze cos nie tak, teraz bedzie drugi cykl, jesli znowu nie dostrzege owulki to po kolejnej @ ide do niego
poczku kochana mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :*
dziewczyny jak jutro bedzie 7dc ma sens jeszcze zebym zaczela mierzyc temerature?? bo akurat dzisiaj mi sie malpa konczy, i jesli tak to jakies wytyczne poza tym ze po przebudzeniu bez wstawania sa?? tzn jakis konkretny termometr albo okreslony czas?? i czy to musi byc nad ranem czy moze byc jak normalnie wstaje czyli kolo 10 bo ja bardzo pozno chodze spac i nie wiem co i jak, a jak polece do lekarza ze nie ma owulki to chcialabym jakas podstawe miec, bo brak sluzu to nie wszystko


jesli chodzi o pore mierzenia tempearutury, to najlepiej taka, o ktorej zawsze bedziesz mogla mierzyc, czyli jesli 6 razy wstajesz o 10 a raz o 8 to mierz codziennie o 8. Termometr musi pokazywac dwie cyfry po przecinku - nie 36,6 tylko np. 36,61. Ja polecam elektroniczny termometr Microlife (ok. 20 zl dostepny w aptekach). Zapamietuje temperatute, wiec po mierzeniu mozna sobie spokojnie spac dalej i odczytac wynik pozniej :)
A wszystko o mierzeniu temp znajdziesz na watku "niezbiednik staraczki" na pierwszej lub drugiej stronie :)

pewnie, ze mozesz teraz zaczac mierzyc!

Ja mierze w ustach (zawsze w dokladnie tym samym miejscu pod jezykiem), codziennie o 7 rano. Czas mierzenia zalezy od tego jakim termometrem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Młodamamusia, Jos, Gumisia, Pok - hej! :-)

Mama - ale ładna ta tempka! Ale faktycznie, cykl szybciutko zleci, odpoczniecie od przymusu, i od następnego cyklu wiosennie zaczniecie od nowa! :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Ciebie!

Ewula - a jak tam pogoda w Lublinie? :-)


A ja od jutra już będę do pracy z moim M. jeździła, bo on zaczyna w nowej pracy i bedziemy w sumie przez ulicę pracować! :happy::happy: A to oznacza - pobudki zamiast o 5, to o 6!!! :rofl2::happy::happy::-):-):tak::tak::tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry