reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
marcepanku kochana gratulacje i cieszymy sie bardzo ze tak dobrze do wspominasz:) wrzuc w najblizszym czasie fotki nikoli:)
 
reklama
gumisia ja probuje sie czyms zajmowac, zeby zbyt duzo nie myslec. Jak narazie jest dobrze. Czekam niecierpliwie do czerwca na staranka. Musi sie udac, nie moze byc inaczej :) A jak u Ciebie kochana? Mam nadzieje, ze nie odpuszczasz,hmm?
marcepanku gratuluje kochana! Super, ze poszlo tak sprawnie :) Czekamy na fotki ;)
 
Ostatnia edycja:
troszke odpuszcza... przeznaczenia sie nie zmieni, nieudalo sie teraz, przyplatalo sie to zapalenie jajnikow, troche potrwa zanim bedzie ok, z owulacja tez jakies problemy sie pojawily wiec nic sie nie poradzi, skupiam sie teraz na uczelni i palnowanym remoncie, jakos czas leci
ale ciesze sie ze ty sie dobrze trzymasz, i faktycznie nie myslenie i zajmowanie sie pomaga, wiec musiz jakos wytrwac:)
 
Marcyś - gratuluję :tak: My tu wszystkie już się o ciebie martwiłyśmy bo nie odpisywałaś Krzysi ani nic a tu wyglądało jakbyś była i podejrzenia już najgorsze były :sorry: Cieszę się że wszystko się dobrze ułożyło :tak:
 
Dziewczyny nie miałam wam jak wcześniej napisać. Moje plamienie po godzinie się skończyło :szok:
 
gumisia ale suwaczek odliczajacy do ewentualnego testowania jest, a to mnie cieszy :)
mlodam staram sie nie zalamywac i czekam niecierpliwie do czerwca na staranka. Nie popuszcze! W tym roku na pewno bede w ciazy :) Nawet z blizniakami :)
 
marcyś tak się cieszę że jesteś już dostawałyśm kręćka;-) Tak się cieszę że się wszystko ułożyło kochana. Uściskaj swoje maleństwa. Czekam na fotkę Nikoli
 
hhehe lazurowe to masz zaparcie:) a wiesz u mnie to tak ze nadzieja umiera ostatnia, wiec wpisalam najdluzszy cykl jaki mialam i zobaczymy, ale podejrzewam ze wczesniej @ przyjdzie wiec suwaczek usune jak cos....
rureczka to moze zrob ten test, po tylu dniach po poludniu ci wyjdzie, jak cos sie dzieje to powinnas jechac do lekarza, a tak nei wiesz czy jestes w ciazy i jesli jestes to moim zdaniem powinnas natychmiast sie skontaktowac zlekarzem, wiec moze na serio jedz do szpitala zrob ta bete albo zrob najczulszy test?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry