reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jestem ale tylko na chwile i spadam
mamus a dziekuje posprzatane i nawet na spacerze bylysmy
sol ladnie strona wyglada...a co do soku z ogorkow Emi nie bedzie potem brzuszek bolal?
 
reklama
Witajcie. Bylam rano w klinice. Myslalam, ze obejrza mnie dzis i dadza termin, a oni mi zaproponowali dzis ten zabieg. Jestem juz po. Oczywiscie zabieg byl pod narkoza i strasznie drogi, bo 700 euro mi krzykneli. Jak sie obudzilam to bardzo bolalo i czulam jak krew sie ze mnie leje. Wzielam jakiegos silnego tabletka i polezalam potem troszke po czym do domu wrocilam. Oczywiscie B. byl ze mna caly czas. Zjadlam troszke i spac. Teraz sie obudzilam. Czuje sie lepiej, ale musze duzo lezec. Krwawienia prawie nie ma. A ja czekam teraz na @. Czuje sie jakas pusta w srodku...:-(
 
lazurowe - biedactwo, jestesmy z Tobą kochana. Nie wiedziałam, ze za to trzeba płacić, w dodatku tak dużo.
Kochana odpoczywaj teraz:)
 
Palemka za to moze nie placi sie tak duzo, ale ja prywatnie to robilam i musialam zabulic tyle (460 za zabieg i 240 narkoza). Strasznie duzo kasy. Probuje malo sie ruszac tylko lezec, ale czasem np. siknac sobie to musze leciec do WC. Dobrze, ze mnie juz w sumie nie boli.
 
LAZUROWE: kochana... jeszcze będziesz mieć dzidzię :-( odpoczywaj, uważaj na siebie, mocno ściskam :*
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry