reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
SOL- no jak pomaga na zaparcia to pewnie ,warto wypić-tylko nastepnym razem wypij o połowę mniej:-D

MŁODA- a mi dzis dzień zleciał na kroplówce z kawy..zle spałam,porządki,gotowanie,odbieranie dzieci z przedszkola i na ..wcinaniu słodkości:-p:rofl2::-D
 
mama - łyka się napiłam :dry: miałam ochotę więcej ale Emi zapłakała i odstawiłam i chyba dobrze zrobiłam bo bym z kibelka nie wyszła do jutra :-p
 
pok -= nie polecam wody z ogórków na kaca :-D

No to powoli przerabiam artykuły na kod :-) i znowu badania na tapecie ale teraz chyba będzie łatwiej coś znaleźć :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja zmykam na dziś babeczki..może jutro wlece na chwilę :)
SOL pieknie sie stronka zapowiada-tak kobieco :))te róże..
POK- oby kac poszedł won ;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry