reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Paulina - piękna córeczka!!! :-) Ja nie pomogę, bo strasznie wybredna jestem co do imion...! :-):-D I troszkę się cieszę, ze moje dzieci nie będą nosiły polskich imion, bo nie wiedziałabym, jakie wybrać... Ale Maja jest śliczne, i jeszcze Lena mi się podoba. :tak:


Ja już będę uciekać, bo oczka mi się same zamykają... ;-) Dobrej nocki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
paulina pozazdroscic tylko corci :) Ja tez o takiej marze :)

Bylam w kuchni cos wyczarowac do jedzonka, no i jest dobry obiadzik o 22:00 :)

Lece kochane czestowac mojego meza :)

Dobrej nocki wam zycze i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla staraczek :) BAJ
 
PAULINA pisalam juz jakis czas temu, ze bedziesz miala dziewczynke! Gratuluje!! Mnie podobaja sie imionka: Liliana ( Lili slodko, Lila jak bedzie starsza) i wlasnie Maja :-) Lubie tez Hania.
Ten bol od szyjki? Ale siedzi tam gdzie ma siedziec? A co ze spojeniem? Powiem szczerze, ze ja nic takiego nie odczuwam, wiec jak tylko czytalam o tym, od razu odrzucilam rozciaganie, ale kazdy ma inna budowe... Nie dzwigaj synusia, a maz na pewno rozumie, ze nie jestes w pelni na chodzie. Jacie :-) corcia. Ha! Mam dobre przeczucia albo intuicje (?) heh ;-)
Lece Gothike ogladac. Dobranoc :-)
 
Ostatnia edycja:
elifit - a co bylo problemem waszych 2 letnich niepowodzen i tym samym drugie pytanie wynikajace z pierwszego... na co pomogl duphaston? :)

paulina - slodkie zdjecia :) ciekawe jak bardzo jeszcze sie zmieni mała do porodu. Niesamowite ile radosci technika nam daje :))
 
paulina ale super, córcia :-) slicznosci! Tez bym chciala coreczke ale jak bedzie synek tez super :-) Mi sie Lena bardzo podoba i to moj numer 1 jak na razie

mary &&&&&&&&&&& za owocne staranka!

rurka glowa do gory ja nadal ci kibicuje ;-) badz dobrej mysli kochana.

Jej juz chyba wszystkie chrapia od dawna, ja jeszcze film ogladam a potem... nie bede mogla zasnac jak zwykle ostatnio :-D
 
witam
ja jak zwykle pierwsza...dzis sobota to pewnie bedzie was malo na forum, a teraz jeszcze spicie...niestety Iwcia nie odroznia dni tygodnia i w wekend tez wstaje wczesnie....
milego dnia wszystkim
paulina sliczne zdjecie.... super ze mozemy zobaczym malenstwo jak jesr jeszcze w brzuchu.
 
hej
jestem i ja :)
moje niedziwiedzie jeszcze spia a mnie juz po przebudzeniu cisnelo na pecherzu wiec wstalam i oto z kawa jetsem przed ekranem :)
u nas piekny dzien
maz namawia na wyjazd do normandii, zamowil juz hotel
i moze powiecie ze MI KOMPLETNIE ODBILO, ale nie mam ochoty jechac
mam jaka staka ochote posiedziec w spokoju, w domu
smieszenie to musi brzmiec w ustach mamay na pelen etat, ktora siedzi w domu 7 dni na 7 :)
maz potrzebuje wypocczynku wiec mu delikatnie zaproponowalam zeby pojehal sam, odpocznie w 100% nie ebdzie
biegu i claje organizacji pod tytulem "czy mamy butelki, podgrzewacz, maskotke do spania, dosc pieluch itp"
na 2 dni z takim malym dzieckiem to wcale niekoniecznie jest odpoczynek i wygoda
wiecej organizacji jak odpoczynku i zabawy/zwiedzania
wiec dostal przykazanie dobrze sie wyspac, powdychac jodu i KONIECZNIE rzucic okiem w agencji nieruchomosci czy nie ma jakiesgos taniego domku na stale :)
 
jos odbilo ci kompletnie:-)zamien sie ze mna... jak ja bym chciala pojechac gdzies na urlop...
fajnie masz
rurka jak tam? @przyszla czy nie? napisz prosze ze nie
 
reklama
wiolka... u ans nagla zmiana decyzji, jednak jedziemy w 3ke :) maz zapodam mine zbitego psa i banity i wymusil laske :)
czekam tylko az poldek wstanie i szybkie pakowanie
srednio to widze jako "weekend odpoczynkowy" ale coz...

czy u nas zawsze wszystko musi byc na wariackich papierach?????????? hahahaha

rurka : zrib testa ! wroce w niedziele wieczorem to zajrze po dobra nowine :))))
papa dziewczyny
milego WE wszystkim !!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry