reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Działania były intensywne więc jakieś szanse są, ale już tyle razy się rozczarowałam, że:-(
Jak do poniedziałku @ nie będzie to się zastanowię Dziewuszki :))
 
reklama
obecna :) wrocilam. wszystko spoko :)

palemka
- mi jeszcze wylatuja jakies brazowe resztki... tak pewnie jeszcze 2-3 dni. Ale gdybym sie uparla to sama wkladka by wystarczyla. Beznadziejne te moje miesiaczki...

sergi - szlag by te malpe trafil! No ale przynajmniej masz juz pewnosc, co jest grane i mozesz odwaznie zaczac nowy cykl :) trzymam kciuki!
Medal za bojowa postawe na medykamenty i badania! Tak trzymaj :D
ja to bym bardzo chetnie do slubu z brzuszkiem poszla :) bo to juz w lipcu :)

lil oooo suwaczek! :)

mary - co do castagnusa lepiej sie skonsultowac z lekarzem. Ni by bez recepty i roslinny ale tyle ile umie naprawic umie tez zepsuc. Lekarz odpwoiednio do syatucji zaleci odpwoiednie dawkowanie. Nie zawsze wskazane jest branie 3 m-ce non stop. Czasami przepisuje sie w ogole mniejsza dawke.
Wiesiolka mozna w ciemno ale tylko tyle ile pozwala ulotka, nigdy wiecej i tylko od 1 dc do skoku temp/owulacji.


ja jestem lew :)

a co do slubow w ogrodzie tez chcialam zrobic cale wesele w ogrodzie ale zrobilam dokladny wywiad i... koszty wcale nie sa mniejsze a dochodzi jeszcze koszt zdewastowanego ogrodu - trawa do wymiany niezaleznie od tego czy parkiet sie polozy czy nie. jesli w ogrodzie ma byc zasiadana kolacja (ja tak chcialam) to nie zrobi sie jej w zwyklej kuchni + koszt wynajmu specjalnej przyczepy z kuchnia + przyczepy z lodwkami i zmywarkami. Nie udostepnisz 60-100 osobom toalety w domu, bo tego w zyciu nie posprzatasz + wynajem toalet przenosny (jest firma, ktora za 2 tys pln za tydzien wynajmuje kontener, w ktorym sa dwie lazienkie damska i meska, w kazdej po 3 toalety, 3 umywalki, muzyczka i klimatyzacja. w cenie srodki czystosci i obsluga na czas imprezy. dodatkowe koszty jesli nie ma mozliwosci podlaczenia szamba). Trzeba wynajac zastawe i sztucce, namioty, stoly, krzeszla. Eefekt pewnie bylby piekny ale niestety poza mna nikt tego pomyslu nie poparl, tylko marudzili "a jak bedzie padac?"... mi tam nie pzreszkadza - bylyby namioty ale sama bym nie dala rady ze szwajcarii na odleglosc w polsce cos takiego przygotowac.

mary - pozytywny :))) &&&&&&&&&&&

sergi - a czekaj czekaj... jak to nigdy Ci takie tluste nie wyszly? To moze Ty nie masz owu wcale. Badalas sie kochana? U mnie skok temp byl ostatanio ale testy owu blade i owu nie bylo (potwierdzone na usg). Moze juz sie badalas a ja po prostu nie pamietam...

rurka - ja tam uwazam, ze podejrzliwy jest Twoj brak podejrzen. Moze to taka zmyla? :>:> Nie kazda kobieta czuje sie w jakikolwiek psosob "inaczej". Czesc czuje sie calkowicie bez zmian. Trzymam kciukasy!
 
OK, porobiłam moje pompki i inne wygibasy, a teraz idę pod prysznic. :-)

Sol - posłuż radą. :-) Zadałam pytanko na poprzedniej stronce, ale może żadna z obecnie klikających nie wie: czy aby zacząć stosowanie castagnusa i oleju z wiesiołka trzeba porobić badania, czy można zacząć "w ciemno"?
mary - ja bym osobiście bez konsultacji nie brała - ale to decyzja każdej indywidualna. A kreseczka śliczna więc trzymam kciuki mocno zaciśnięte :tak: :-D

Ooo mary a ja właśnie rowerki męczę... bo tylko na to mnie stać na razie ;-) no chyba, że mówimy o czymś innym :-p

sol TY jesteś moje słoneczko na dziś SOL :tak:
ja na ławeczkę bardzo chętnie... ale nie pod ten blok i już z wózeczkiem :-)... bo tak to będę podejrzanie wyglądać wśród osiedlowej dziatwy - taka samotna i bez puszki piwa albo chociaz papieroska :rolleyes2: ...
kocurek - też bym głupio pod moim blokiem wyglądała ale w nosie ich mam :-p



A ja dzisiaj odwiedziłam kosmetyczkę - wyregulowałam brwi i zrobiłam hennę na rzęsach - teraz mam takie mega długie :-D A jak wróciłam to mówię mamie że długo bo regulacja plus henna rzęs a ona mnie pyta czemu kłamię bo widzi i brwi po hennie - a ja taki kolor mam :-p A do tego kupiłam sobie kilka pierdółek do kosmetyczki :-p
 
Cześć wszystkim mamom :)
Ja zaczęłam się starać jakoś we wrześniu 2010, wzięłam 3 miesiące duphastonu i od razu zaszłam.. a myślałam że ciężej będzie.. bo nam przez 2 lata naturalnie nie wychodziło.. a to dlatego że ja latałam co miesiąc do Polski z Anglii, i jak tylko osiadłam na dłużej to i dzidziuś przyszedł :)
 
Cześć wszystkim mamom :)
Ja zaczęłam się starać jakoś we wrześniu 2010, wzięłam 3 miesiące duphastonu i od razu zaszłam.. a myślałam że ciężej będzie.. bo nam przez 2 lata naturalnie nie wychodziło.. a to dlatego że ja latałam co miesiąc do Polski z Anglii, i jak tylko osiadłam na dłużej to i dzidziuś przyszedł :)

Elifit - witaj! Gratuluję ciąży! A widzę po suwaczku, ze 19 marca Twój ślub! :-) Ja wówczas będę testować z nadzieją na dwie kreseczki...
 
reklama
Paulina sliczna coreczka :)
mi sie podoba Maja, Liliana , Lena, Ola, Marika to z takich juz wymodzonych hehe , a jeszcze kiedys szalalam za imieniem Anachita , ale juz mi przeszlo troche chociaz to imie dalej cos w sobie ma ;) jest tak dziwne , ze az ladne hehe
ale ja juz tak mam , z facetami tez , czasami jest ktos az tak brzydki , ze az ladny i ma to cos w sobie i kocham ogromne nosy hehe
powalona jestem
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry