reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Libby, Kocurek - dzięki! :*:* A czasem mi się tak włącza jakiś smuteczek, ale tak to już bywa! ;-)

Libby - zdróweczka!

Lazurowe - hej!


Kurczę, ale mnie znów głowa rozbolała! :eek: Normalnie z 3 raz w tym tyg.! :oo:
 
reklama
mary witaj ;)
Kocurek jak tak doczytalam jak Cie mdli to az sama sie dziwie, ze mnie to wszystko omija. Poki co :-p
 
Hej Kochane :-(

Właśnie wróciłam z miasta i jestem w podłym nastroju... :-( Gdzie się nie rozejrzysz, wszędzie kobiety w ciąży, duże i mniejsze brzuszki, wózki ze szkrabami... :-( Ale szczytem szczytów była banda małolat nastolatek, szło ich 7 a z tego cztery były w widocznej ciąży! :sad: Normalnie ręce mi opadły... No i znowu siedzę i ryczę...
 
LAZUROWE z objawow ciazowych mialam sennosc i bolace piersi. Nie zazdroszcze KOCURKOWI satelitek nad kibelkiem. Wspolczuje. SERGI Ty tez bedziesz mamusia. Tez bedziesz brzusiem sie chwalic. Zycze tego Tobie. Glowa do gory :-)
a ze malolaty? co z tego? Nic o nich nie wiemy.
 
Ostatnia edycja:
Libby ja wlasnie tez tak mam. Tylko bolace piersi i sennosc.
sergi nie lam sie, tez bedziesz z brzusiem ganiac juz niebawem, sama zobaczysz ;)
rurka hej! jak tam u Ciebie?
 
Libby a śpi cały dzień z moim mężem, wygrzewają się pod kołderą, bo Ł. chory:(

Lazurowe :* hej:)) a dziekuje, całkiem znośnie ;P

Dziewuszki zmykam na seminarium :|
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry