reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
rurka ja mam pomidorowa mniam taka mam ochote na pomidorki. A na drugie chyba makaron ze szpinakiem czosnkiem i smietanka no i serkiem zoltym oczywiscie.
 
reklama
rureczka mam ten sam dylemat .... z tym, że jeszcze nie zorientowałam się w zawartości zamrażarki :zawstydzona/y: A mój syn już wrócił i pewnie głodny :sorry2:
 
No prosze jak tu wesolo....
A u mnie obiad sie dogotowuje
a znak zodiaku jestem lew, iwcia jest panna, a lukasz jest wodnik
 
Otóż to - smażona rybka będzie, frytki i surówka z białej kapustki :))) rybka juz sie rozmraza powolutku..

Dzięki mlodamamcia ale on "Taaaaki zmeczooooony" że nawet ciężko pogonić do auta po coś ;-)
 
kocurek, gosiane a na ławeczke przed dom nie możecie? słoneczko trzeba łapać :tak:
mary - to ślę słonko :-D


A ja na obiadek miałam pulpeciki teściowej roboty - nie chce mi się gotować a miałam zamrożone :-D
 
OK, porobiłam moje pompki i inne wygibasy, a teraz idę pod prysznic. :-)

Sol - posłuż radą. :-) Zadałam pytanko na poprzedniej stronce, ale może żadna z obecnie klikających nie wie: czy aby zacząć stosowanie castagnusa i oleju z wiesiołka trzeba porobić badania, czy można zacząć "w ciemno"?
 
reklama
sol ja nawet siadac nie moge bo musze lezec wiec w tym problem :wściekła/y: wiec sloneczko to tylko przez okno widze, ale chociaz to dobre.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry