reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SERG oki, zle zrozumialam Twoja wzmianke. Zwracam honor. Wiem jak to jest, gdy widzisz wozek, brzuszek lub sliniacego sie szkraba. Lezki staja i gula w gardle.
Przykro mi i mam nadzieje, ze szybciutko przestaniesz sie smutac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No jestem wcześniej niż miałam.
Serg a ja byłam prawie pewna że ci się udało.
Ja już mam teścik i czekam do poniedziałku. Mam nadzieję że przerwę ten pech.
Mnie dziś strasznie kuje z lewej strony przy pachwinie.
Rurka a ty miałaś dziś testować chyba? Ale niestety nie przeczytałam tego co napisałyście od rana i nie wiem ja ci test wyszedł.
 
libby nie no Stefan musi być nieziemski :-D mój to taki stateczny na starość się zrobił - oszczędza się widzę na kolejne 14 lat życia ;-)
dziękuje za wyrazy współczucia.. hehe masz rację - ja orbituję dosłownie nad porcelanową głębiną tylko że nic nie mogę z siebie wydusić... wtedy by mi ulżyło :sorry2: w poprzedniej ciąży jak mnie mdliło to hop siup do kibelka, bleeeee!! i można było normalnie żyć następną godzinę :-D

sergi aj i oj :-( no coż by Ci miłego powiedzieć - jak tam Twoja futrzasta diablica?? grzeczna dziś??


Wiecie co.... zrobiłam sobie małe SPA :)))) teraz nadaję do Was z wanny pełnej bąbelków... zaraz sobie sama włoski podetnę i podcieniuję - fryzjerka nigdy nie wie o co mi chodzi a ja mam miliony cieniutkich, nieukładnych włosów :))) i będę się moczyć dalej......... tylko zapałek zapomniałam do świeczki :(
 
Ostatnia edycja:
Agapa no nie wyszło... :sad: Ale trzymam kciuki, żeby Tobie się udało! &&&&&&&&&&&
Kocurek jakby Ci to powiedzieć.... wkurza mnie ta diablica dzisiaj nieprzeciętnie... ;-)
 
hej :)
widze humorki dzisiaj lepsze ;)) nawet imprezka i tance byly :-D


Libby zdrowiej, Kochana...
Asionek i tak chyba właśnie wykombinujemy :tak: A co mi tam! Zawsze uwielbiałam rodzinne grille :tak: A to by było takie gardenparty, jedzenie sami byśmy robili, alkohol by sie lepszy kupilo, udekorowalo lampionami podwórko :laugh2: I znając życie pół wsi sie zejdzie bo (niestety ;-) ) wszyscy mnie tam znają ;-) hihi :-p
Kocur Baranico, kochana, ja tez baranek :laugh2: A kiedy masz urodzinki, słońce?
Mary cześć Słodziaku! :-) A wiesz, że się chyba niedługo będziemy przeprowadzać do domku tutaj?.. Już nam nasza Landlady działa na nerwy :wściekła/y: I będę szykowała pokoik dla Ciebie na przylot :tak: M. też się zmieści ;-)

powiem ci , ze jak ja bym miala domek z ogrodem to nawet bym nie myslala o sali i weselu ... sama bym zrobila super imprezke , ktorej nikt by nie zapomnial !! mozna tyle fajnych rzeczy powymyslac :)
nawet nie musicie isc na obiad do resto , mozecie zamowic katering ( jest duzo tanszy , podpytaj gdzie maja dobre zarelo ) , moze jakas zwierzyna pozniej na grilla o polnocy , no masa pomyslow moze byc i w zasadzie nic ciebie nie ogranicza , a znajomi pomoga napewno w realizacji co lepszych i szalonych pomyslow !!! az sie rozmarzylam :-D

Hej ja dopiero niedawno sie obudzilam za to nie moglam zasnac chyba do 3 w nocy :oo: Takze zasiadam do nadrabiania.

mam too samo :/ wrrr juz mam nerwa co noc takiego , ze szok ...

No prosze jak tu wesolo....
A u mnie obiad sie dogotowuje
a znak zodiaku jestem lew, iwcia jest panna, a lukasz jest wodnik

tez lew jestem :) 4 sierpnia , a ty ?? :)

MARY Ty tez wyskoczysz z brzusiem. Zycze Ci tego. :-) :-) Pobadana jestem. Niestety: antybiotyki, syropek i tabsy do ssania. Kiszenie tylka pod kolderka ( w domu :-)). Jesli bedzie temperatura powyzej 38 a ta mogla wystapic w nocy, jak spalam, migiem do szpitala. £ checia posiedzialabym na laweczce, taki sloneczny, piekny dzien. Oby do wtorku :-)

zdrowka duzo i lez moja droga zeby gorzej nie bylo !!!

No jestem wcześniej niż miałam.
Serg a ja byłam prawie pewna że ci się udało.
Ja już mam teścik i czekam do poniedziałku. Mam nadzieję że przerwę ten pech.
Mnie dziś strasznie kuje z lewej strony przy pachwinie.
Rurka a ty miałaś dziś testować chyba? Ale niestety nie przeczytałam tego co napisałyście od rana i nie wiem ja ci test wyszedł.

ja mysle , ze przerwiesz ten lancuch niepowodzen !!! no ktos musi w koncu :)
 
hej :)
widze humorki dzisiaj lepsze ;)) nawet imprezka i tance byly :-D
ja mysle , ze przerwiesz ten lancuch niepowodzen !!! no ktos musi w koncu :)

Mam nadzieję. Powiedzcie mi tak szczerze. Wy macie problemy z zajściem no nie? Ja też miałam problem ale z ... Mężem więc jest szansa ze przerwę ten @ łańcuszek:-)
 
Babeczki, przepraszam za zniknięcie, ale działanko było!!! :-D:-D

couple_in_bed-2576.gif


Kochane, oto mój teścik owu dzisiejszy:

IMG_0008.jpg

Nie byłam pewna, czy pozytywny, ale na wszelki wypadek od razu zaciągnęłam M. w ustronne miejsce! :laugh2::laugh2::laugh2:
 
asionek a ja z 1 sierpnia jestem
agapa &&&&&&&&&&za przelamanie lancuszka @.moze tobie sie uda
mary jak najbardziej sliczne dwie kreski....dobrze zrobilas ze mezusia zaciagnelas w ustronne miejsce.&&&&&&&&&&&&&&&&&&oby sie udalo
 
mary no tescik super, mysle, ze dobrze zrobilas zaciagajac meza w to ustronne miejsce :tak::-D &&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry