reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
oki ja mykam powoli do domku-o 18 wizyta ciekawe co mi lekarz powie o tych moich bolących biodrach-niby zawsze czuje ze wszystko oki a i tak sie boje przed wizyta tzn. stresuje;),pozdrawiam i życzę miłego weekendu;)buźka
 
reklama
Ooo mary a ja właśnie rowerki męczę... bo tylko na to mnie stać na razie ;-) no chyba, że mówimy o czymś innym :-p

sol TY jesteś moje słoneczko na dziś SOL :tak:
ja na ławeczkę bardzo chętnie... ale nie pod ten blok i już z wózeczkiem :-)... bo tak to będę podejrzanie wyglądać wśród osiedlowej dziatwy - taka samotna i bez puszki piwa albo chociaz papieroska :rolleyes2: ...
 
Kurczę... Co raz to na FB jakaś koleżanka wyskakuje z brzuszkiem... :sad: Cieszę się z ich szczęścia, ale coraz ciężej na to patrzeć z uśmiechem na buźce... :sad:
 
MARY Ty tez wyskoczysz z brzusiem. Zycze Ci tego. :-) :-) Pobadana jestem. Niestety: antybiotyki, syropek i tabsy do ssania. Kiszenie tylka pod kolderka ( w domu :-)). Jesli bedzie temperatura powyzej 38 a ta mogla wystapic w nocy, jak spalam, migiem do szpitala. £ checia posiedzialabym na laweczce, taki sloneczny, piekny dzien. Oby do wtorku :-)
 
mary ....... :blink: eeeeech te ludzkie istoty... uwielbiają się afiszować :-( nie przejmuj się :****

libby miłego wygrzewania :) :))
 
Dzieki KOCURKU. :-/ Wolalabym na sloneczku. Jejeeeej, wchodze do mieszkania, 2 talerze na podlodze rozbite, Stefan spi w zlewie. Muche ganial. Lezy zdechla. Fuj
 
Witam sie ze wszystkimi popoludniowo!
Dzwonilam do tego polskiego gina dzisiaj umowic sie na wizyte, ale okazalo sie, ze jest na urlopie do 31.03 :-( Zaczelam wiec szukac innych ginow mowiacych w jezyku polskim. Znalazlam blisko mnie, ale okazalo sie ze juz nie pracuje tu, a nastepny 50km ode mnie byl dzis do 12:00 i czekam az w poniedzialek sie dodzwonie i umowie na wizyte. Prywatnie chce, wiec nie powinno byc problemu. Mam nadzieje, ze ten jeszcze tam pracuje :dry: Katar wreszcie sie ode mnie odczepil jak zazylam sobie tabletke SUDAFED. Wg gina mozna brac 2 na dzien jak jest silny katar.

ewula, sergi bardzo mi przykro... sciskam was mocno.

Wieczorkiem zabieram sie za pichcenie, jakos tak mnie naszlo ;) Moze jakas rybka...

A jak tam u was babeczki? Wsio ok?
 
reklama
Libby doczytalam wlasnie co ten Twoj Stefan nawyrabial :-) swoja droga niezly numer z niego, hehe :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry