reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mary dzieki kochana :) Mam nadzieje, ze w ogole cos ujrzymy, bo jak bylam w zeszlym tygodniu w poniedzialek w Polsce na pierwszej wizycie to gin mi powiedzial, ze nic tam jeszcze nie widzi... I moja ciaze pod znakiem zapytania postawil, ale jak wynik z bety dostalam to juz teraz na pewno cos musimy ujrzec, bo na pewno cosik tam jest ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mary dzieki kochana :) Mam nadzieje, ze w ogole cos ujrzymy, bo jak bylam w zeszlym tygodniu w poniedzialek w Polsce na pierwszej wizycie to gin mi powiedzial, ze nic tam jeszcze nie widzi... I maja ciaze pod znakiem zapytania postawil, ale jak wynik z bety dostalam to juz teraz na pewno cos musimy ujrzec, bo na pewno cosik tam jest ;)

Spokojnie, na pewno było za wcześnie! A jaki miałaś wynik bety, jeśli można zapytać? Nie wiem, czy pisałaś, bo ja mało ostatnio wlatywałam...
 
ewula dostanie po łbieee - a za co to sama wieee :-p a mary jej wtóruje :-p
jos:

No aż się wierzyć nie chce, ale : Najmłodszą babcią świata jest podobno Mum-Zi, członkini haremu Chief Akkire na wyspach Calabar w Nigerii, która doczekała się wnuka w wieku 16 lat. Swoje dziecko urodziła, kiedy miała 8 lat, jej córka rodziła w tym samym wieku. To fenomen na skalę światową.

Jednak w Europie 20-paroletnie babcie nie są wyjątkiem. 10 lat temu w Wielkiej Brytanii słynna była historia dziewczyny, która doczekała się wnuka mając 26 lat. Sama urodziła córkę w wieku 14 lat. Kiedy jednak jej 12-letnia córka urodziła dziecko, była w ciężkim szoku. Nikt bowiem, łącznie z ciężarną, do samego końca nie miał pojęcia, że dziewczyna oczekuje dziecka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik z bety mialam 653,46 i to bylo poltora tygodnia temu.

Lazurowe - no to piękna beta!!! :-) Nie martw się nic w takim razie!!! :-) Mam nadzieję, ze już będzie widać piękną dzidzię! :tak: Ja nie doczytałam zapewne o Twojej becie, bo odkąd mam nowa pracę, to nie wlatuję w godzinach pracy, dopiero wieczorkiem. ;-)

ewula dostanie po łbieee - a za co to sama wieee :-p a mary jej wtóruje :-p

Sol - co??? :-D:-D:-p:-p


Uuuuuuuups, post pod postem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mary no ja mysle, ze sie juz nam ukaze maly lobuziaczek ;) Cos czuje, ze to bedzie dziewczynka :)

Ale jeszcze troche musze poczekac zanim sie okaze :) A jak tam u Ciebie w nowej pracy? Zadowolona? :)

Mamuski, no nic, ja lece dopiero paczkow skosztowac. Moj B dostarczyl mi az 6 - kazdy inny. Mniam :tak:

Dobrej nocki. BAJ
 
Ostatnia edycja:
mary no ja mysle, ze sie juz nam ukaze maly lobuziaczek ;) Cos czuje, ze to bedzie dziewczynka :)

Ale jeszcze troche musze poczekac zanim sie okaze :) A jak tam u Ciebie w nowej pracy? Zadowolona? :)

Mamuski, no nic, ja lece dopiero paczkow skosztowac. Moj B dostarczyl mi az 6 - kazdy inny. Mniam :tak:

Dobrej nocki. BAJ

Lazurowe - tak, zadowolona, i to bardzo!!! :-):-) Wiesz, ja pracowałam stanowczo poniżej kwalifikacji przez 1,5 roku i to bywało chwilami strasznie deprymujące... A teraz praca jest super, dużo się uczę, będę się dokształcała na kursach i planuję też studia w tym kierunku. Zupełna zmiana kierunku zawodowego, ale tak to czasem bywa w życiu! :happy2::happy2::-):-) Smacznych pączków życzę!

Agapa - ja jestem. :-)
 
sol : niezla historia :) ale mam nadzieje ze w mojej rodzinie sie nie przydazy ;)))))))))))))))))))

ja lece dziewczyny
do jutra !
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry