reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kochane ja też zmykam, bo już ledwo siedzę. Mam nadzieję, że dziś się wyśpię w końcu ;))) BUZIAKI!!!!!!!!!!!!
 
reklama
ja w wieku 12 lat tez jeszcze sie bawilam i w wieku 13 jeszcze nosilam bluze pocahontas :)

lil : lec i odpoczywaj !
 
Jos ja tez hehe
dlatego nie kumam jak takie gowniary za przeproszeniem moga juz wskakiwac komu popadnie do lozka :/ no coz inne czasy jak to sie mowi , ale moim zdaniem gorsze i boje sie jak to bedzie z moimi dziecmi ....
 
Ja tez się boję, że moje dziecko "wciągnie" ta cała popaprana, pseudoerotyczna kultura "wychowująca" dzisiejsze małolaty na symbole seksu :baffled: Mam siostrę, w tym roku dziewczę skończy dopiero 15 lat (8 lat różnicy między nami), a już widzę, jak się zachowuje, jak inne ma podejście do życia, chłopaków, alkoholu, seksu... :no::angry: Ja nie wiem, co się robi na tym świecie... Jeśli zostaniemy w UK i przyjdzie mi tutaj posyłać dziecko do szkoły, na pewno będzie to SZKOŁA KATOLICKA
 
Kupiłam test Quick vue :-) jeszcze takiego nie robiłam:-):-)

14 lat i dziecko:szok: Kurcze to ja chyba z jakieś innej bajki jestem
 
Agapa kochana moja, mnie dawno nie było, to ja nie wiem, powiedz mi jak u Was w tym miesiącu ze starankami? Który masz dzień cyklu?

Ewula kiedy test?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kupiłam test Quick vue :-) jeszcze takiego nie robiłam:-):-)

14 lat i dziecko:szok: Kurcze to ja chyba z jakieś innej bajki jestem

Ewulko - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! Bardzo mocno życzę Ci fasoleczki!!! :tak: A u mnie owu negatywny, ale kreska mocniejsza niż wczoraj. :tak:


Rybka na obiadokolację w piekarniku. :-) M. będzie za pół godzinki. :-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry