reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
UUUUuuuuuu sergi już Cie nie ma... a ja własnie wyciągałam ręce po Twoją cud-kicię :-) przyjmę i dam jej do gryzienia co tylko kocia dusza zapragnie oprócz ładowarki do mojego nowego smartfona :-D :sorry2: trzymam za tempkę :-)

rureczko Stefan boski - miałam buraskę ukochaną Italię (Tusię) ale ją w kwietniu straciłam :(... &&&&&&&&&&&& za testowanie !

libby ja uprzejmie poproszę o zdjęcie vel Sierściucha kiedyś :))))))

lazurowe zgaga nic fajnego... dobrze, że Ci dała spokój :tak:

mary emanujesz pozytywną energią :-) :-) a wiesz - kurczę zdradziłam Cię i zjadłam półtora pączka za co mnie pokarało mdłościami od razu :-p

No dobra... pochrzaniło mi się ..... rurka nie testuje tylko kto inny ...... hmmmmm ..... :dry:
 
Ostatnia edycja:
Oki, to ja też zmykam. M. w domku wreszcie, więc się razem będziemy relaksować! :-D

Papatki!
 
A ja dolka zalapalam. I katar. I gardlo mnie boli. Spac nie moge, bo z nosa mi sie leje. Moj zdjecie mi zrobil z ukrycia jak z kawalkami papieru w dziurkach w nosie wychodzilam z lazienki i teraz mnie szantazuje, ze na bb wystawi. Musze mu masaze robic codziennie... OOO Szpilki na Giewoncie. Obejrze sobie
KOCURKU moge wyslac na telefon. Ja niestety z komorki pisze, brak mam jakiegos sterownika czy czegos takiego i nie zalacze do postu zdjecia. Juz nawet przegladarke zmienilam na opere i nic. Jak wolisz, to kiedys, przy okazji wysle specjalnie Tobie. Chociaz SOL jest, tak? Moglabys? Jest w zalacznikach to zdjatko.
 
Ostatnia edycja:
libby kurna chatka rozpadająca się ! akurat mam supermeganowoczesny hehe telefon w którym coś MMSy nie działają :-p sol bądź tak dobra ;-)
 
uwaga wrocil pok = bedzie wielki post :-)

To się pochwalę wczorajszym eksperymentem :-)

Super wyszlo! Ekstra wygladasz :) Musisz czesciej eksperymentowac chyba ;-)

Kod:
mama
- czesc mam już wyniki !!! Fsh, Lh, estradiol - w normie, wszystkie wyniki są w pier ........ normie !!! Chyba jakaś nadzywczaj normalna jestem i z tego oto powodu normalnie wciążę zajść nie potrafię, kosztowało mnie to 220 zł , żeby wiedziec , to co już i tak wiedziałm, jeszcze zostało mi jedno badanie AMH - za 180 zł , ale juz go nie robię !!! Bez przesady !!! I tak wyjdzie dobrze ... Wizyte mam umówioną na 12.40 12 marca ... jestem załamana , wiem, że to się skonczy tą pier...... laparoskopią i wiem, że to też nic nie da ........ ja to poprostu wiem !

palemka - ja im wiecej Cie czytam tym bardziej mam wrazenie, ze Ty sie sama psychicznie blokujesz. Kiedy ostatnio przez dluzej niz dobe udalo Ci sie myslec, ze sie uda? Nastawienie w staraniach bardzo duzo daje. Twoje jest takie, ze sie nigdy nie uda. Głuptasko najukochansza! :-D Uda sie! Mniej fatalizmu wiecej optymizmu!

Mamitka, zgadza się powinna być w sobotę, ale pewnie mi się przeciągnie bo i śluz mam i piersi mnie nie bolą, a bolały, no i brzuch nie boli, a 4 dni przed @ już się zwijałam z bólu... dziwnie tak jakoś...

Brzmi po prostu pieknie! :tak:

E a ja tylko 2. Wole PTYSIE :D czemu w tłusty czwartek nie je się ptysi tylko pączki? :(

JESTEM ZA! :cool2:

hej
na portalu yahoo.fr pojawil sie dzis artykul o najmlodszej babci w Uk
ma ona uwaga uwaga ... 29 LAT :)
jej 14 letnia corka jest w ciazy i rodzi w sierpniu :)

tez to dzis czytalam na szwjacarskim portalu. Niezle :)



kocurek
- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak sie ciesze, ze Cie widze! daj znac jak juz bedziesz w stanie przelknac cos smacznego to Ci cusik upicjce ;-)


mary - sluz moze byc przed. Jak dlugie masz cykle i w ktorym dc zaczelas robic testy?
ok doczytalam, ze masz bardzo dlugie cykle ale to nie znaczy, ze owu jest pozno. Roznie to bywa.


ewula - przed @ szyjka tez jest twarda i zamknieta. ale skoro tempka sie podniosla, to nadzieja jest i jak sama mowisz umiera ostatnia :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


asionek - ogladalas "Skins"? ;-) tak mi sie nasunelo a'propos mlodziezy w UK.


A ja dopiero 2h temu wrocilam do domu. Grzebanie w smieciach, ploty a potem pojechalismy na Salon Samochodowy - uwielbiam :-D ale nie bede Wam nudzic o samochodach.
Jutro caly dzien mnie nie bedzie raczej, bo musimy wyjechac na 1 dzien. Chyba, ze dostep z komorki bedzie dobry.
@ nakapalo tyle, ze gdyby nie higiena to moglabym z jedna podpaska caly dzien chodzic, a mysle, ze i 1 wkladka dalaby rade. Chyba tak nie powinien okres wygladac do diabla. Nigdy o tym ginowi nie mowilam i cos czuje, ze powinnam.

Kurka. I juz zapomnialam, ktora jutro testuje ;/ szlag! Bezimiennej testującej moc kciukasów ślę dehaelem!
 
libby kurna chatka rozpadająca się ! akurat mam supermeganowoczesny hehe telefon w którym coś MMSy nie działają :-p sol bądź tak dobra ;-)

chyba wiem co za szajs masz.... ;-) podobny do mojego ;-):-) a SOL albo ukrywa sie albo jej juz nie ma. No to kiedys. .....

boszzz co za katarzysko przyplatalo sie
 
Ostatnia edycja:
no bralam progesteron w tym cyklu. Ale ja od wielu miesiecy takie miesiaczki mam. kiedys tak nie bylo na pewno ale gdyby mnie ktos spytal od kiedy jest tak, ze 2 dni normalnie a potem takie tylko resztki (ale nawet przez tydzien!), to bym nie byla w stanie powiedziec czy od pol roku czy od 2 lat ;/
 
pok WITAJ !!! wysłałam maila z pytankiem o pytanka do tabelki :-) Jeśli to nadal aktualne... ?

libby no nic.... poczekam na Stefana ;-) na pewno warto :-D ja mam 14letniego mieszańca persa czarnego - ma piękną, delikatną sierść ale poza tym wygląd zgoła europejski... ale chyba o tym nie wie bo nosi się wielkopańsko :-p
Oby katar odpuścił!!



Dobranoc :tak: :-) :happy2: :yes:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry