reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
1299173691_by_katalika.jpg
 
reklama
Ja tez się boję, że moje dziecko "wciągnie" ta cała popaprana, pseudoerotyczna kultura "wychowująca" dzisiejsze małolaty na symbole seksu :baffled: Mam siostrę, w tym roku dziewczę skończy dopiero 15 lat (8 lat różnicy między nami), a już widzę, jak się zachowuje, jak inne ma podejście do życia, chłopaków, alkoholu, seksu... :no::angry: Ja nie wiem, co się robi na tym świecie... Jeśli zostaniemy w UK i przyjdzie mi tutaj posyłać dziecko do szkoły, na pewno będzie to SZKOŁA KATOLICKA

ooo hehe widze nie tylko ja wpadlam na pomysl szkoly katolickiej ;))
gadalam ze znajomym francuzem on ma starsze dzieci juz , nastolatki i sa super ulozone i madre dzieciaki i sie go pytam jak to zrobil i wlasnie on mi podsunal ten pomysl ;)
ja rasistka nie jestem , ale w szkole katolickiej przynajmniej nie bedzie tego calego chlamu , arabow, turkow i innych , z tego co widze to niestety w wiekszosci od nich takie chamstwo sie bierze :/
kolega katolikiem nie jest , a dzieci gdzieki tej szkole maja normalnych znajomych z normalnych rodzin
i tez mam plan oddac swoje dzieci do takiej szkoly i napewno nie publicznej !! bo tutaj jest jak dla mnie syf , a jak patrze na dziewczyny nastolatki to mi sie slabo robi jakie korewki chodza w wieku 1é lat juz ..


Kupiłam test Quick vue :-) jeszcze takiego nie robiłam:-):-)

14 lat i dziecko:szok: Kurcze to ja chyba z jakieś innej bajki jestem

powodzenia jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& <<<<<<<<<<<<<<<< :)
 
Agapa kochana moja, mnie dawno nie było, to ja nie wiem, powiedz mi jak u Was w tym miesiącu ze starankami? Który masz dzień cyklu?

Ewula kiedy test?
rurka ja po ostatnim porodzie miałam tylko 1 cykl (2@) i wyszło że był 32 dniowy. Ja mam bardzo nieregularne cykle, ale obstawiam te 32dni więc jutro powinna być @, a że przeważnie przesuwa mi się kilka dni to dlatego przeniosłam testowanie z soboty na poniedziałek.(jak testy gdzieś kupię) czyli dziś mam 31dc

jutro zrobie z raniutko;-)
To & mocno zaciśnięte :)


Dziewczynki mnie jutro nie ma bo nie mam prądu. Kurcze to dopiero późnym wieczorem się dowiem jak Ewuli test wyszędł:angry:
 
Ewula - dobranoc! :-) Czekam z niecierpliwością na wynik testu jutro i zaciskam kciuki za II!!!

Agapa - dla Ciebie też &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za II w poniedziałek!
 
ewula00 trzymam jutro kciuki za testowanie :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Asionek dokładnie, mam takie samo zdanie na temat katolickich szkół... A jeśli chodzi o rasizm, to cóż... Tyle powiem, że dopóki nie zamieszkałam w UK, miałam inne spojrzenie na rasizm i tacy ludzie byli dla mnie idiotami. Ale odkąd sama posiadam już doświadczenie związane z życiem w środowisku multikulturowym, moje myślenie się zmieniło.... A prawda też jest taka, że (i nawet gazety o tym w UK na potęgę piszą) że wszelcy 'ciapaci' znaleźli sobie ostatnio rozrywkę - wyrywaja na potęgę młode dziewczyny i zaciągają do łóżka w myśl zasady "w sam raz na jeden raz"... No ale skoro małolaty się tak dają... :dry:

Zmykam oglądać film z Mężem :-) Całuski i papa :tak:
 
czesc babeczki ;)

Widze, ze juz wszystkie uciekly...

Mama przykro mi bardzo z powodu @... Trzymaj sie kochana.

ewula, sergi &&&&&&&&&&&&&&&&

U mnie zgaga odpuscila, uff... Przeziebienie w sumie tez. Kaszel mnie troche zlapal, ale juz minal. Zostal jeszcze katar przez ktory spac nie moge :-(

Jutro mam w planach umowic sie na wizyte u gina na przyszly tydzien. Mam nadzieje, ze zobaczymy ladna fasolke :)
 
reklama
czesc babeczki ;)

Widze, ze juz wszystkie uciekly...

U mnie zgaga odpuscila, uff... Przeziebienie w sumie tez. Kaszel mnie troche zlapal, ale juz minal. Zostal jeszcze katar przez ktory spac nie moge :-(

Jutro mam w planach umowic sie na wizyte u gina na przyszly tydzien. Mam nadzieje, ze zobaczymy ladna fasolke :)

Lazurowe - ja jeszcze jestem! :-) Powodzenia na wizycie! Może już usłyszysz bicie serduszka!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry