reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
JOS- z alko:)) i posuń sie-wbijam sie do Ciebie do wanny:)))))))

SERGII a Ty Ty :)))

LAZUROWE- hormonki :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale dziś dzień niech to szlak trafi:wściekła/y::wściekła/y:

widzę ze dziś po prostu jakiś zły układ gwiazd jest. Jak myślisz nasza wróżko jos:-)?

lazurowe kochanie nie wszystkie intencje można wyrazić na piśmie dlatego czasem coś żle rozumiemy

pok już dostałaś@ a ja odstawiłam w czwartek i nadal czekam:-( ale w poprzednich cyklach tez u mnie to trwało prawie tydzień.


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:wściekła/y: wywrzeszczałam się wam troche mi lepiej:zawstydzona/y::-)
 
EWULA- no i super!!!!!!!!!!
krzycz sobie -nie ma co w środku dusić..ja dzis z nerwami okna myłam ,mam tak czyściutkie,ze hoho:)
 
Dzieki dziewczyny i sorki jak Wam dowalilam tu jeszcze, bo widze, ze nie za bardzo ten dzien dla kazdej z nas... Ehh... Moze jutro bedzie lepiej. Moj pobyt w Niemczech przedluzony o 2 tygodnie czyli do 15 kwietnia tu jeszcze zostaje :wściekła/y: ja juz chce wakacje!!!!!!
 
mama juz dziś płakałam wrzeszczałam i wypiłam duże piwo;-) troszke mi lepiej ale cieszę się ze mogę się wam wypisać:-D
 
grrrrrrrrrrrrrrrrr ja tez się wykrzyczę NERWOWA CHODZĘ 2 DZIEŃ GRRRRRRRRR:wściekła/y:

Jak wszystkie krzyczą to ja tez:)

a tak poza tym .... nadal wysyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
EWULA- to tak jak ja ,tylko ja jeszcze piwa nie piłam,ale ,ale-mam to zaraz sobie zrobie a co:))może takie grzane z miodem:)

LAZUROWE- muszisz wytrzymać te 2 tyg...

MIKUSIA- cześć-krzycz ..... ja mam stopery w uszach
 
Ostatnia edycja:
mama o tak grzane piwko super na takie mrozy. Gdzie ta wiosna? halo już marzec zapomniała o nas czy co?
 
reklama
nie mam pojecia co się ze mną dzieje, wszystko mnie drazni, tak jakbym w ciazy była...ale nie jestem....:( widze ze temat pizzy na tapecie był jakis czas temu- wiec tez chyba zamowie:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry